Základní pravidla sázení na fotbal

Jak jistě každý úspěšný sázkař potvrdí, je třeba znát několik velmi důležitých principů, které lze v sázkařském prostředí uplatňovat. Na některé z nich, který by mohly být nápomocni především při sázení na fotbal, se dnes podíváme.

První princip se týká akumulátoru. Někteří tipéři mají tendenci zvýšit kurz svého tiketu tím, že k vybraným zápasům připadají ještě některé, které mají sice nižší kurz, ale pravděpodobnost, že vyjdou, je vysoká. Na tom samozřejmě není špatného, ovšem i zde je třeba se řídit rozumem. Nelze očekávat, že na takovýto tiket dám deset zápasů a pravidelně budu vyhrávat a budu v plusu. Na přidání zápasu či pár zápasů na tiket pro zvýšení kurzu není opravdu nic špatného, samozřejmě pokud si vsazené zápasy předtím pečlivě zanalyzujete, ovšem maximální doporučený počet takových zápasů se pohybuje v rozmezí dvou až tří. Sázkař by se měl navíc zaměřit a soustředit na co nejmenší počet lig, aby mohl jít do co nejmenších detailů co se týká získávání informací.

A už jsme opět i statistik. To ovšem není překvapí, vždyť statistiky jsou alfou a omegou celého kurzového sázení. Zvykněte si na to, že statistika je váš přítel a při správném zacházení vám může být hodně ku prospěchu. Ani se nelekejte čísel nebo hodnot, kterým nerozumíte, jelikož na internetu se nachází plno stránek, které vám nejasné pojmy jasně vysvětlí. Co se tedy tohoto bodu týče, spíše než na štěstí nebo intuici je v sázkařském prostředí rozhodně lepší spoléhat na statistiky.

I rozdíl několika setin ve výši kurzy může ve výsledku sehrát velmi důležitou roli. Hledejte tedy sázkové kanceláře, které nabízejí nejlepší možné kurzy, vždyť se přeci jedná o vaše peníze a ztráta času při hledání nejlepší nabídky se rozhodně vyplatí. Tento bod samozřejmě souvisí také s již několikrát omílaným doporučením ,že je třeba mít účet u více sázkových kanceláří. A jak již taktéž bylo několikrát zmíněno, nejenom kvůli kvalitním bonusům, ale především při výběru nejvyššího kurzu se to hodí.

Aktuální forma a zranění klíčových hráčů je dalším veledůležitým aspektem, který je třeba při sázení na fotbal sledovat. Ačkoliv se samozřejmě jedná o týmový sport, někteří jedinci jsou pro celek tak důležití, že jejich ztráta může způsobit kolaps celého týmu. Aktuální forma zase souvisí se sebevědomím, kterým fotbalisté hýří. Pochopitelně bude hrál lépe celek, který je na koni a má v zádech šňůru vítězných zápasů, než mužstvo, jenž se trápí a pálí jednu vyloženou šanci za druhou.

Jako poslední radu je zde třeba taky uvést, že při sázení na fotbal by měli sázkaři zapomenout na své osobní preference a oblíbenost některých celků a antipatii k celkům jiným. Jedná se přeci o investici vašich peněz a zde proto pro klubismus není místo.

Autor: Luboš Řepa

Rate the review