Zajišťování sázek je cesta k zisku

Dříve to možné nebylo, ovšem s rozvojem technologií se sázkařům dostává do rukou mocný nástroj v honbě za ziskem. Jelikož drtivá většina sázkových kanceláří nabízí na svých stránkách také možnost live sázení, podíváme se, jak této služby využít při zajišťování sázek.

Uveďme si příklad z minulosti. Tehdy jste šli do kamenné pobočky, kde jste podali svůj tiket a doma pak sledovali, jak si vámi vybrané a vsazené týmy vedou. Na tiketu vám chyběl poslední zápas a tým ,na který jste vsadili, vedl 1:0. Ovšem v nastaveném čase celek inkasoval, zápas ztratil, tedy remizoval a vy jste svůj tiket prohráli. V dobách, kdy nebylo možné sázet live to jistě nebyl nikterak neobvyklý obrázek.

Pojďme se ale přesunout do přítomnosti a na stejné situaci si ukázat, jak díky live sázení můžeme být v zisku i při prohraném posledním zápase na tiketu. Pokud totiž sázkaři zbývá poslední zápas, je dobré se nejen na tento zápas dívat, ale také si na něj vsadit. A vsadit na opačný výsledek, než který jste vsadili na svém prvním tiketu. Pokud se opět přesuneme do chvíle, kdy vámi vsazený celek deset minut před koncem zápasu vede o jednu branku, je tato chvíle ideální k tomu, abyste podali na stránkách některé sázkové kanceláře live sázku na to, že zápas skončí remízou nebo výhrou celku, který právě prohrává. Tím si zajistíte, že ať dopadne zápas jakkoliv, vy vyhrajete. Pochopitelně je třeba si spočítat, kolik můžete vsadit, abyste byli za každého výsledku v plusu, ale to jistě není problém.

Druhý příklad jak zajišťovat tikety je samostatné live sázení. Pokud nechcete dlouze čekat a zajišťovat tiket vsazený ještě před začátkem zápasu, můžete podat sázku na jeden z celků například během samotné hry. Pokud vsadíme na domácí celek a ten během několika minut půjde do vedení, můžete i tuto sázku pojisti tím, že ve chvíli, kdy padne gól vy vsadíte na neprohru hostujícího celku. Kurz bude odpovídat tomu, že hostující celek prohrává a bude tedy o několik desetin možná i jednotek vyšší než ještě za vyrovnaného stavu. Kvalitní kurzy na sázky live předkládá sázkařům například Betclic. Jako nejlepší sport k takovému druhu sázení se doporučuje fotbal, jelikož je zde dostatek času si spočítat, jak velké by měli být sázky, abyste byli v zisku.

Autor: Luboš Řepa

Rate the review