Úspěšní sázkaři se v radách ostatním shodují

Z několika rozhovorů, které proběhly s úspěšnými sázkaři, vyplynulo několik rad a tipů sázkařům, kteří se profesionalitě buďto přibližují nebo to jsou úplní začátečníci. Čtyři základní rady, na kterých se shodli téměř všichni profesionální sázkaři si v dnešním článku představíme.

Mít strategie je základ

Ačkoliv se může zdát, že tato rada se objevuje téměř v každém článku, vězte, že se stále najde dostatek sázkařů, kteří na ní nehledí. Je samozřejmě na každém sázkaři, aby si vybral sám strategii, jenž mu bude vyhovovat nejlépe, každopádně je však nejdůležitější, aby alespoň nějakou strategii měl. Sázení bez nějakých dlouhodobých cílů je prodělečné a k nadité peněžence tento způsob sázení rozhodně nevede. Ať už se tedy jedná o na těchto stránkách zmiňovaný systém martingale či jakýkoliv jiný systém, je třeba na správné strategii opřít všechny své ostatní znalosti a dovednosti, jenž mohou sázkaře dovést k ziskovosti.

Statistické údaje. Ubíjející, přesto nutná rutina

Je třeba zmínit, že sbírání informací a statistik, zabere úspěšnému sázkaři nejvíce času. A rozhodně se tomu nelze divit. Někdy se sice zdá, že se jedná o nudnou rutinu, profesionálové však ví, že je nezbytná. I zde se dá snadno rozlišit úspěšný a chtivý sázkař od amatéra. Zatímco amatér velmi často tuto část přípravy přeskočí nebo se na ni nesoustředí tak jak by měl, profesionál jde do nejmenšího detailu co se týče získávání informací, protože ví, že ačkoliv mu to může zabrat několik hodin času, výsledek pak může ovlivnit i ten nejmenší detail, na který bez pečlivého průzkumu nemá šanci běžný sázkař přijít.

Sázejte bez emocí

Opět jedna z nejomílanějších rad sázkařům. Mnozí totiž sázení stále neberou jako investici, jako něco, na čem se dá přivydělávat či dokonce to mít jako práci na plný úvazek. Emoce do sázení nepatří, přesto že vám mohou ujet nervy a vsadíte velký balík peněz na zápas, který nemáte pečlivě zanalyzovaný a tiket vám vyjde, neznamená to, že jste udělali správně. Nejspíš jste se totiž odchýlili od původního, dlouhodobého plánu a dlouhodobého horizontu a při nepotlačení emocí ziskoví sázkaři rozhodně nebudete.

Jedna sázková kancelář nestačí

Na závěr rada, která se jistě bude hodit každému. Ať už to myslíte se sázením jakkoliv vážně, účet u jedné sázkové kanceláře opravdu nestačí. A nemusí se jednat pouze o bonusy, jenž získáváte při založení nového hráčského účtu u různých sázkových kanceláří, ale také o to, že si můžete vybrat ten nejlákavější kurz na vaší příležitost a nemusíte se spoléhat pouze na jedinou sázkovou kancelář a doufat, že vypíše kurz vyšší než konkurence.

Autor: Luboš Řepa

Rate the review