Tipsport

Tipsport Největší sázková kanceláře v České republice a na Slovensku. Inovativní a využívající nejmodernější technologie. Vždyť jen IT tým této sázkové kanceláře disponuje více než třiceti lidmi. To je sázková kancelář Tipsport.

První výhodou Tipsportu je fakt, že má udělenou licenci přímo od Ministerstva financí, takže své tikety může sázkař velmi rychle vyreklamovat a provozní podpora je dispozici po celý den. Další velkou výhodou této sázkové kanceláře je, že se snaží neustále posouvat blíže svým zákazníkům, takže si sázkaři velmi rychle zvykli na to, že jsou velmi často pořádány různé soutěže o zajímavé ceny a bonusy. Co se týče registrace u Tipsportu, od nového roku je třeba nově registrovaný hráčský účet ověřit u kamenné pobočky, jinak je vše při starém a sázkař tedy musí pouze vyplnit své údaje pohodlně z domova.

Tipsport CZ – bonus 50.000 Kč – registrace »

Tipsport jde s dobou a tak není divu, že to byla právě tato sázková kancelář, která jako jedna z prvních nabídla svým klientům službu cash out, tedy předčasné vyplacení tiketu, když všechny příležitosti na tiketu ještě nebyly odehrány. Že se vyplatí sázet u této kanceláře dokládá také zrušení manipulačního poplatku při sázení na internetu. Právě internetová stránka Tipsortu prošla v roce 2015 redesingem a nabízí nyní svým klientům přívětivé a přehledné prostředí. Komunita sázkařů tak nyní může diskutovat v chatu, posílat si soukromé zprávy a na vyhodnocení svého tiketu bude upozorněna notifikací.

Vklad může sázkař provádět přes bankovní účet nebo přes některou z internetových peněženek. Způsobů je samozřejmě daleko více, zmiňujeme pouze ty nejčastější a nejoblíbenější. S tím souvisí také velmi vysoké limity na výhru, maximálně může sázkař vyhrát až deset milionů korun (slovenský Tipsport poté nabízí maximální hodnotu výhry ve výši 300 000 eur), což je limit, který u sázkových kanceláří v Česku a na Slovensku není příliš obvyklý. Výběry probíhají stejně jednoduše. Buď si sázkař může nechat peníze poslat na bankovní účet nebo je může vyzvednout přímo v kamenné pobočce Tipsportu.

Jestliže bylo zmíněno, že Tipsport využívá nejmodernější technologie a velmi si hýčká své IT oddělení, není potom divu, že je k dispozici i mobilní aplikace Tipsport, která je dostupná na všechny mobilní platformy a je neustále vylepšována a aktualizována. I na mobilní aplikaci tedy může nyní sázkař sledovat live streamy, komunikovat s ostatními sázkaři a také dostává upozornění (notifikace) o úspěšnosti svých tiketů.

Pro sázkaře velmi příjemná možnost je také kombinace sázení na kamenné pobočce a na internetu. Jejich hráčský účet na internetu se propojen s tipkartou, která se používá v kamenných pobočkách, a tak lze sázet na pobočce za peníze, jenž má klient na internetovém účtě. A pokud sázkař nemá momentálně k dispozici peníze, může využít věrnostního programu s tím souvisejících tzv. Netů. Tyto nety jsou v podstatě peníze, které sázkař získává například uzavíráním sázek, za určitý kurz dostane určitý počet netů, a další aktivitami. Sto netů poté představuje 100 Kč ( u slovenského Tipsportu představuje sázka za 100 netů sázku za 1 euro).

Další oblast, která sázkaře velmi zajímá, je kurzová nabídka a samotné kurzy. I v tomto ohledu je Tipsport na špičce. Kurzová hladina je u této sázkové kanceláře velmi vysoká a nabídka sázkových příležitostí více než pestrá a bohatá. Samozřejmostí tedy je sázky na střelce v hokeji či v basketbalu, podpůrné sázky i fotbalových a hokejových utkání či několik možností handicepu i tenisových duelů.

Ačkoliv je sázková kancelář Tipsport špička na trhu, stále nedosáhla svého vrcholu, jelikož se neustálé rozrůstá a vyvíjí, těžko lze určit, kam až může dosáhnout. Je ovšem jisté, že V České republice a na Slovensku patří k nejlepším sázkových kancelářím a tento primát si zaslouží rozhodně právem.

Tipsport 5.00/5 (100.00%) 1 vote