Tipsport – kurzové sázení

Tipsport Sázková kancelář Tipsport klade asi největší důraz na kurzové sázení. A rozhodně to je vidět. Kromě klasického předzápasového sázení, nabízí také live sázky a poměrně vysokými kurzy.

Kurzové sázení je alfou a omegou Tipsportu. Proto není divu, že právě zde, je Tipsport nejpropracovanější. Může se totiž pyšnit velmi širokou nabídkou příležitostí a spousty podpůrnými sázkami. Kromě klasického 1×2 zde tedy může sázkař nalézt možnosti jako například: střelci branek v hokeji, počet bodů u jednotlivých hráčů v NBA, handicepy u tenisu i fotbalu, počty branek v zápase a mnoho dalšího. Kurzová nabídka je tedy opravdu bohatá. Jako skvělé pozitivum navíc uvést, že technická podpora je v češtině i slovenštině k dispozici po celý den, což jistě ocení sázkaři, kteří narazili na problém či potřebují vyreklamovat svůj tiket.

Sázet tedy můžete nejen na sportovní události, ale také na různé události společenské. Ačkoliv se samozřejmě tyto typy sázkových příležitostí netěší takové popularitě jako ty sportovní, jako oživení a i jisté pobavení sázkařů to rozhodně lze hodnotit kladně. Kurzy jsou v těchto případech navíc opravdu vysoké.

Neméně bohatá je nabídka příležitostí i u live sázek. Kromě toho, že na většinu zápasů nabízí Tipsport i živý přenos, což je pro kvalitní live sázení velmi důležité, můžeme i zde najít podpůrné sázky, které reagují na momentální průběh na hřišti. Díky tomu, že Tipsport svým klientům nabízí i oficiální mobilní aplikaci, jenž je dostupná na všechny mobilní platformy, může si klient užívat live sázení i z mobilu.

Klíčová je také absence manipulačního poplatku u kurzového sázení na internetu, díky čemuž mají sázkaři možnost své výhry ještě zvášit. K lepším výsledkům jim jistě pomůže i služba Cash Out, tedy předčasné vyplacení rozehraného tiketu. Klienti jistě také ocení velmi vysoké limity výher, které Tipsport nabízí.

Kromě klasických AKO sázek, jsou k dispozici také různé kombinační typy sázek, kdy sázkař může hrát o vysokou výhru i přesto, že mu některý zápas nevyjde. Co se týče kurzové hladiny, tam se Tipsport rozhodně pohybuje na špici českého i slovenského trhu. Není proto divu, že je sázková kancelář Tipsport hodnocena jako jedna z nejlepších.

Rate the review