Tipsport – bonusy

Tipsport Sázková kancelář Tipsport je vyhlášená tím, že je velmi aktivní na poli různých bonusů a soutěží o zajímavé ceny a peníze. I v tomto ohledu udává trend na české sázkovém trhu.

Jako první je prakticky povinností uvést vstupní bonus, který Tipsport nabízí. Ihned po registraci dostane nový klient zdarma k dispozici 150 Kč (tento bonus zatím bohužel nenabízí Tipsport působící na Slovensku). Tyto peníze není třeba nijak prosázet nebo s nimi manipulovat, lze je ihned vybrat. Jako malý dárek na uvítanou je to od sázkové kanceláře rozhodně příjemné.

Pro většinu sázkařů je však mnohem zajímavější druhý bonus, jenž Tipsport nabízí. Jedná se o nárok na 100 % vstupní bonus až do výše neskutečných 50 000 Kč( 2000 eur). Tento vstupní bonus je uvolňován po 10 %. Co to tedy znamená ? Podle výšky vkladu se stanoví podmínky na protočení. Nejméně je 5x (bonus+vklad) a nejvíce 8x (bonus+vklad). Minimální kurzy na tiketech jsou odstupňovány podle výše vkladu. Při vkladu 5 000 Kč a výše( 200 eur a výše na Slovensku), musí váš tiket disponovat kurzem v minimální hodnotě 3,00. Aby se nejednalo pouze o strohá čísla, uveďme si příklad. Pokud si na svůj účet vložíte 10 000 Kč a chce získat bonus dalších 10 000 Kč, musíte protočit 160 000 Kč. Pokud si na svůj účet vložíte pouze 3 000 Kč, budete hrát o další 3 000 Kč pokud protočíte 42 000 Kč. Slovenský Tipsport funguje stejně, tedy při sázce za 100 eur je třeba k získání stejné sumy na bonusu protočit 1 400 eur.

Ani stálí klienti se však nemusí bát, že Tipsport nabízí pouze vstupní bonusy. Jedním z mnoha bonusů může být například i nový automobil BMW, o nějž se utkají sázkaři v takzvaném Turnaji mistrů. Nejúspěšnější sázkař získá právě automobil BMW X6. Ale ani ostatní nemusí smutnit, jelikož budou oceněni i oni. Během tohoto Turnaje mistrů totiž Tipsport opět rozdělí přes 500 000 netů.

Právě nety jsou další skvělým bonusem pro sázkaře. Získávají je totiž za uzavírání sázek a různé aktivity a mohou je potom využít na své sázky. Hodnota 100 netů má stejnou hodnotu jako 100 Kč( na Slovensku má 100 netů hodnotu sázka za 1 euro). Během roku se navíc uskutečňuje několik promoakcí, kterých se klienti Tipsportu mohou zúčastnit. Co se tedy týče bonusů a přívětivého prostředí pro klienty, je na tom sázková kancelář Tipsport více než dobře. A hlavní je, že neustále pracuje na zlepšení.

Rate the review