Sportingbet

Sportingbet se v oblasti kurzového sázení angažuje již od roku 1998 a od té doby vstoupil na trh více než 20 zemí. Česká verze online sázkové kanceláře také funguje několik let a vždy lákala velké množství zákazníků. Ti jsou spokojeni nejen s nabídkou, ale i díky tomu, že mají možnost zahrát si v kasinu nebo v pokerové herně.

Všechny tyto služby již za dobu existence kanceláře využili 4 miliony zákazníků. Ve světě sportovních a společenských sázek je Sportingbet pojmem, který táhne nejen svým jménem, ale různými bonusy a akcemi. Když se k tomu připočte rozsáhlý věrnostní program a spoustu speciálních služeb, jako je live a mobilní sázení, živé přenosy setkání atd., Stojí tato sázková kancelář určitě za povšimnutí.

Kurzy patří k lepšímu průměru. Hladina kurzů se s výjimkou amerických sportů a dostihů pohybuje od 1,80 – 1,80 do 1,9 – 1,9. Při amerických sportech se však marže pohybuje kolem 4 až 5% (hladina kurzů 1,9 – 1,9 až 1,92 – 1,92), což ze Sportingbet dělá slušného bookmakera pro sázení na zámořské sportovní ligy. Totéž platí i pro dostihy. Slušné kurzy nabízí Sportingbet iu live sázek. Většina online sázkových kanceláří nabízí tzv. Live betting a Sportingbet není samozřejmě výjimkou.

Živé sázení je velmi rychle se prosazující odvětví, které umožňuje podat sázku v rozhraní webu společnosti přímo v době konání konkrétní události. Ve firmě Sportingbet bonus jsou k dispozici live sázky na všechny výše zmíněné sporty a při každém z nich je velmi široká nabídka možných sázek. Kurzy jednotlivých sázek, při live sázení mění v průběhu konání akce dle aktuálního skóre nebo v případě cyklistických či automobilových závodů podle pořadí jednotlivých účastníků.

Dalším velmi užitečným a hlavně moderním prvkem je sázení přes mobilní zařízení, tedy přes telefon nebo tablet. Sportingbet nabízí aplikaci prakticky pro všechna zařízení využívající operační systémy Android, Windows, iOS či Blackberry. Program má intuitivní ovládání a je podobný webovému rozhraní. Umožňuje sázky na všechny sporty a akce a poskytuje úplné informace o výsledcích jednotlivých událostí. Díky tomu má zákazník okamžitý přehled o svých případných výhrách.

Transakce jsou vedeny všemi známými formami – bankovní převody, kreditními kartami či některou z e-peněženek (Monebookers, NETeller, Click2Pay či UKash). Sportingbet má navíc i účet v české / slovenské bance, vše tak probíhá zcela rychle, v národní měně a hlavně bez problémů!

Pro české i slovenské hráče jednoznačně plus. Non-stop zákaznická podpora je také plně v českém jazyce, dokonce i telefonická forma. Na bezplatném telefonním čísle můžete vyřešit vše příjemně a rychle. Samozřejmostí je i komunikace formou e-mailu či skrz live chat přímo v herním klientovi.

Partneri:

Sportingbet Chile – es-sportbet.com

Rate the review