Sestavte úspěšný akumulátor

Takzvané akovky jsou mezi sázkaři velice populární. Můžete si díky nim přijít i na velmi slušnou výhru. Čemu se ale při takových sázkách vyhnout a co naopak vyhledávat ? To se dozvíte v dnešním článku.

Jistě už jste využili i vy nabídky sázkových kanceláří a vsadili klasickou akovku s hromadou sportovních událostí. Pro zábavu to jistě špatné není, ale pro ziskovost určitě. I při sázení akovek je totiž třeba mít systém, jakým tyto sázky vedeme. Pokud jste však příležitostný sázkař a sázíte pro zábavu, lze doporučit klasickou ,,plachtu,, s hromadou zápasů, pro ostatní to však dobrý způsob není. Přečíst si můžete i článek o bezrizikových sázkových příležitostech.

První strategií může být, že na svém tiketu budete upřednostňovat pouze celky, které mají výhodu domácího prostředí. Tam jsou celky pravidelně silnější než ve venkovních zápasech. Opět zde platí, že je velmi důležitý i počet vsazených zápasů. Obecně se doporučují maximálně čtyři. S každým dalším vsazeným zápasem sice roste případná výhra, ale zároveň se také snižuje pravděpodobnost, že ji dosáhnete.

Druhou strategií můžou být sázky na outsidery. U tohoto tipu akumulátoru, kdy bude sázet na papírově slabší celky, je výhoda, že i při malém počtu zápasů můžete dosáhnout slušné výhry, jelikož budete mít vysoké kurzy. Zvláště v tomto případě se doporučuje nedoplňovat tiket ,,tutovkou,, s nízkým kurzem. Není totiž nic horšího, než když vám tiket s vysokými kurzy a výhrou nakonec zkazí zápas, kterým jste chtěli jen o trochu zvednout kurz a ve kterém jasný favorit zápas prohraje.

Další strategií u akovek jsou sázky na favority zápasů. Tady však budeme řešit problém s nízkým kurzem a o to více je třeba zápasů. S tím se však opět zvyšuje riziko prohry. Měli bychom se držet zásady, že více než čtyři zápasy do akovky nepatří. Navíc jsme zde uvedli jen některé příklady strategií, svůj sázkařský repertoár můžete doplnit i o strategii, kterou jste vymysleli sami, kreativitě se v sázení meze rozhodně nekladou.

Autor: Luboš Řepa

Rate the review