Rozpisové sázení

Kurzové sázení podle schémat má několik nepopiratelných výhod a rozhodně nejde o žádné složité postupy. V první řadě je oproti jiným kombinačním metodám levnější. Sázkové kanceláře totiž nabízejí různé kombinátory, které však berou větší část vkladu a potencionální zisk se tak snižuje.

Další výhodou rozpisu je vlastní systém, který si může každý sázkař podle svých zkušeností vyvinout. V čem to spočívá rozpisové sázení není nic komplikované. Právě naopak, jedná se o ten nejprimitivnější způsob kombinace sázek. Rozpis se soustředí na několik setkání a kombinuje je možné výsledky. Sázkař si tak jistým způsobem zajišťuje výhru alespoň při určité situaci a snaží se snížit pravděpodobnost nepříjemné prohry.

Využívá tzv. aku sázku, která násobí kurzy mezi sebou a podle toho se vyplácí výhra. Při tvorbě vlastního rozpisových systému si tedy musí sázkař dávat pozor hlavně na velikost kurzů a počet tiketů, aby jeho jakákoliv výhra stále byla zisková. Pro začátek je však lepší využít některý zaběhnutý způsob, který dobře poslouží i pro pochopení celého systému. Rozpisové sázení můžeme doporučit méně zkušeným sázkařům, kteří chtějí minimalizovat své ztráty a zkusit být v plusu i kdyby nešlo vše přesně podle představ.

Rate the review