Pinnaclesports

Ze všech sázkových kanceláří je PinnacleSports jednou z nejlepších voleb pro všechny sázkaře, kterým záleží na výši nabízených kurzů, výši sázkových limitů rychlosti plateb a bezpečnosti. Ve všech těchto kritériích Pinnacle Sports exceluje a řadí se tak k jednomu z nejlepších a nejspolehlivějších bookmakerů, které na internetu najdete.

Na některé soutěže dosahuje hladina kurzů až 1,98 čímž se nemůže pochlubit žádná jiná sázková kancelář. Dalším plusem je také skvělá nabídka handicapových sázek. Pinnacle Sports vznikla v roce 1998 na základě licence vydané ostrovem Curaçao a své služby poskytuje zákazníkům již ve více než 100 zemích. Pokud tedy hledáte sázkovou kancelář s excelentními kurzy a vysokými limity, Pinnacle Sports je tou pravou volbou.

PinnacleSports je online sázková kancelář nabízející až o 60% lepší kurzy než konkurence. Nejnovější má i webové stránky také v anglickém jazyce. Na fotbal nabízí kurzovou hladinu 102% na asijské handicapy, na baseballovou MLB 1.97 / 1.97 na výhry (ML – Moneyline) a 1.96 / 1.96 na výhry v handicapech (RL – Runline). Pozor však pro začínající sázkaře, Pinnacle nemá v nabídce kombinované sázky na skoro žádné sporty nebo jsou zde velmi omezené. Proč to tak je? Nabízené vysoké kurzy kombinované na tiketech by sázkovou kancelář přivedly ke krachu velmi rychle.

Tato sázkové kancelář se určitě vyplatí pro sázení sólo sázek, na sázení fotbalu, hokeje, tenisu, MLB, NHL, NBA, NFL a dalších sportů. Pokud na stránky Pinnacle budete přistupovat z mobilního zařízení (telefon, tablet), tak budete automaticky přesměrováni na mobilní verzi stránek, která umožňuje snadnou navigaci přes mobil, live sázky, prohlížení účtu a vše důležité.

V PinnacleSports můžete sázet již od 20 Kč. Maximálně sázky na jednotlivé události vidíte při každém zápase. Na americký fotbal můžete sázet v desítkách tisíc dolarů (50.000 USD). Při NBA je tato částka kolem 20.000 USD, MLB 10.000 USD a NHL 4.000 USD. Při anglické lize můžete podat sázky v maximální výši 30.000 USD a na Champions league to je 24.000 USD. Maximální výhra při kombinovaných sázkách je 750.000 USD.

Možnosti, jak na váš účet vkládat nebo z něj vybírat finanční prostředky, jsou stanoveny v měně, kterou si vyberete při otevření účtu. V české měně můžete vkládat nebo vybírat peníze prostřednictvím bankovního převodu nebo el. peněženek Skrill a Neteller. Používání platebních karet Visa a MasterCard je možné pouze v případě, že svůj účet jste si otevřeli v některé z následujících jmen (EUR, USD, GBP). Výběry na Skrill (Moneybookers) jsou vždy do druhého pracovního dne (většinou trvá převod jen několik málo minut). Výběr peněz na slovenský bankovní účet trvá v Pinnacle Sports cca 4 – 5 dní.

Rate the review