Paddy Power

PaddyPower je irská sázková kancelář, což je patrné i při pohledu na barevné provedení stránek. Spolehlivost této společnosti dokládá velké množství kamenných poboček v Irsku a také Londýně.

Registrace je jednoduchá a peníze lze vkládat kreditní nebo debetní kartou, převodem na účet nebo šekem, samozřejmě i přes Moneybookers a Neteller. Minimální vklad je 10 eur a sázet možná od 0.5 € a výše. Mezi největší přednosti v nichž vyniká před konkurencí patří bonus, jejichž nabízí opravdu hodně a hlavně pravidelně (například u některých zápasocg nabízí navrácení sázky pokud prohrajete …).

Sázková kancelář PaddyPower nabízí při většině sázek velmi solidní kurzy. Marže, na které tato sázková kancelář operuje, se v průměru pohybují okolo 5,6% (hladina kurzů 1,89 – 1,89). U některých fotbalových soutěžích a také při basketbalu můžete najít sázkové kurzy nabízené společností mezi nejvyššími na trhu. A někdy jsou nabízeny kurzy nejvyšší ze všech sázkových kanceláří.

Z našeho pohledu by však kurzy při hokejových zápasech mohly být o něco vyšší. V nabídce live sázek najdete především sázky na fotbal a basketbal. Nechybí však ani sázky na tenis, rugby, volejbal nebo baseball. Live sázkám na PaddyPower však jednoznačně dominuje fotbal a basketbal, přičemž vsadit v průběhu zápasu si zde můžete například i na finskou fotbalovou ligu nebo ligy v Japonsku, Jižní Americe a na Islandu.

PaddyPower je velmi oblíbená iu sázkařů, kteří milují poker. Jako nový zákazník totiž v Paddy Power Poker máte nárok na 100% bonus k vašemu prvnímu vkladu až do výše $ 500. Jednoduše udělejte svůj první vklad ve výši nejméně $ 10 a Paddy Power Poker ho vyrovná 100% ve formě bonusu. Vložíte $ 100 a dostanete 100 dolarů bonus. Vložíte 500 dolarů a budete mít $ 500 připraveno k uvolnění.

Jakmile jste získali svůj bonus třeba ho uvolnit do vašeho účtu. To uděláte získáním bodů Power Points, které jsou vydávány, když budete hrát za skutečné peníze. Bonus je uvolňován po 5 dolarový částech pokaždé, když získáte 334 Power bodů. Tyto Power Body jsou udělovány ve výši 20 za 1 dolar / £ 1 / € 1 zaplacené na rake či turnajových poplatcích. PaddyPower software i webová stránka jsou snadno ovladatelné s jednoduchou navigací, i když na filtry si nějaký čas budete zvykat. To stranou, pokerový zážitek bude mnohem příjemnější díky mnoha užitečným funkcím, které si velmi rychle osvojíte.

A zákaznická podpora? Pokud narazíte na jakýkoli problém při hraní a sázení na PaddyPower můžete se obrátit na tým podpory prostřednictvím e-mailu nebo na live chatu. K dispozici je také bezplatná telefonní linka pro zákazníky z Velké Británie a Irska. Mezinárodní telefonní číslo je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Rate the review