Nordicbet

Nordicbet.com si klade za cíl nabízet vysoce kvalitní hry a sázkové služby, kterými lákají zákazníky z celého světa, ale s hlavním zaměřením na evropské sportovní sázkové příležitosti.

Samozřejmostí je široké spektrum místních sportů. Společnost jako jedna z mála vždy uvítá přání a preference, pokud jde o rozsah sázek předmětů a dalších výrobků, které nabízí, aby se ujistila, že bude i nadále poskytovat ty nejlepší možné herní a sázkové služby na internetu. NordicBet věnuje vysokou pozornost na služby zákazníkům a nabízí vynikající zákaznickou podporu s rychlou odezvou telefonicky nebo e-mailem.

Společnost NordicBet je skutečně jednou z největších online sázkových kanceláří a pokerových heren ve Skandinávii. Z toho, že se společnost dokázala prosadit na jednom z nejvíce konkurenčních trhů, je zřejmé, že opravdu má svým hráčů co nabídnout. Velké oblibě se těší i díky skvělé pokerové herně. Vstupní bonus je totiž až € 1,000 nebo € 25 ihned v hotovosti. Už při provedení registrace na Nordicbete se musíte rozhodnout, jaký bonus je pro Vás nejvýhodnější. Pokud se rozhodnete pro bonus € 1,000, musíte provést vklad minimálně € 100 a během 60 dní nahrát alespoň 15,000 hráčských bodů. Pro tento bonus zadejte při registraci kód: POKER1000. Druhou možností je získat 50% hotovost až do výše € 25 ihned. To znamená, že ihned po provedení prvního vkladu Vám bude na účet připsána hotovost, se kterou můžete normálně hrát. Pokud tedy vložíte € 50, budete mít ihned do hry € 75. Pro tento bonus zadejte při registraci kód: POKER25.

NordicBet nenabízí tolik sázkových možností jako jeho přímý konkurenti, ale všechny populární sporty a ligy jsou zde většinou zastoupeny v dostatečné likviditě. V průměru máte v NordicBet na výběr z asi 18 sportů (vše se samozřejmě odvíjí od likvidity). Největší likvidita je soustředěna na fotbal a dostihy. Při fotbale si tak mimo jiné můžete vsadit na různé možnosti asijského handicapu, Over / Under, přesné skóre, celkový počet gólů atd. V různých alternativách si můžete vsadit i na poločasy. Je třeba také dodat, že ačkoli likvidita zatím nedosahuje úrovně sázkové burzy Betfair, díky menším komisím, různým promo akcím a hlavně díky absenci “Premium Charge” poplatkem stále více hráčů upřednostňuje NordicBet, což v konečném důsledku může přispět ke zvýšení likvidity a také k otevření nových trhů. Nordicbetistä samozřejmě nabízí i možnost uzavírat sázky v průběhu zápasu, avšak pouze při některých sportech a na omezené množství odvozených sázek. Seznam zápasů, na které si lze vsadit live, najdete na levé straně obrazovky. Recenze Nordicbet ve Finsku: SuomiNordic

 

 

Nordicbet 5.00/5 (100.00%) 1 vote