Recenze sázkové kanceláře Marathonbet

marathonbet logo

Dnes se blíže podíváme na známou sázkovou kancelář Marathonbet. Že se jedná o velkou společnost jistě napoví fakt, že právě Marathonbet je oficiálním partnerem Manchesteru United pro sportovní sázení.

Sázková kancelář Marathonbet působí na trhu už více než deset let. Za tuto dobu si získala silné postavení, a to především díky vysokým kurzům, které nabízí. Právě výše kurzů je to, co dělá Marathonbet tak dobrou sázkovou kanceláří. U některých sázkových příležitostí dokonce dává záruku nejvyššího kurzu na trhu dostupného. Tento klad je navíc velmi dobře kombinován s nabídkou, která je více než široká. Kromě nabídky sportů, jako fotbal, hokej nebo tenis, nabízí Marathonbet i speciální sázky na různé společenské události. A opět ve velmi lákavých kurzech.

Marathonbet – bonus 100% – registrace »

Vysoké kurzy jsou jistě na místě, jelikož tato společnost, alespoň pro sázkaře z České republiky, nenabízí žádný vstupní bonus. Tento nedostatek je nahrazen funkcí Advancedbet. Tato funkce vám umožní si nejprve vsadit za své peníze a poté můžete přidávat další sázky i bez dostatku finančních prostředků na vašem herním účtě, za které sázková kancelář přebere riziko ztráty při prohře, neboli vám promine výši vkladu. Samozřejmě má tato funkce jisté omezení co se týče výše vkladu, ale při nejmenším je to příjemná kompenzace za chybějící vstupní bonus.

Marathonbet stejně jako již drtivá většina sázkových kanceláří podporuje převody peněz přes internetové peněženky Skrill nebo Neteller. Je kompletně lokalizována pro české prostředí a uživatelům nabízí i mobilní aplikaci, jenž jde spustit na všech platformách. Kromě klasického sportovního sázení nabízí také online kasino, kde si můžete zahrát například poker.

Pokud zájemce o něco nového nevyděsí, že Marathonbet nenabízí jako jedna z mála sázkovek na trhu vstupní bonus a přesto se zde zaregistruje, jistě nebude litovat. Vysoké kurzy a široká nabídka spolu s doplňkovým bonusem v podobě funkce Advancedbet vás jistě zanedlouho přesvědčí, že se jedná o jednu z nejlepších sázkových kanceláří na trhu.

Marathonbet je i přes svojí strohost a na první pohled jednoduchý vzhled velice dobrou a kvalitní sázkovou kanceláří. Jejich kurzy patří mezi ty nejlepší a nejvyšší, často se výhry u této sázkovkyp ohybujou ve vyšší hodnotě než u jiných konkurenčních bookmakerů – a to dokonce až o závratných 20% !

Určitě je dobré si tuto sázkovou kancelář vyzkoušet. Fakt, že Mararthonbet je hlavním sázkovým partnerem pro Manchester United, jednoho z nejslavnějších klubů planety, je nejlepší zárukou toho, že zde budete obslouženi k plné spokojenosti na té nejvyšší možné úrovni. Doporučujeme rozhodně vyzkoušet!

Rate the review