Live sázení – sázení živě

Dnešní sázkové kanceláře nabízejí i možnost “sázení živě” nebo také “live sázení”, tedy sázení během probíhajícího zápasu. Sázkové kanceláře upravují nabízené kurzy podle vývoje zápasu a vy se tak můžete v průběhu zápasu rozhodnout, na koho si vsadit.

Live sázky se tak staly velmi často využívanou a populární formou sázení na celém světě. Sázky naživo sázkařům lepší kontrolu nad sázkami, ale vyžadují také rychlé a správné rozhodování. Určitě nedoporučujeme sázet živě sázejícím, kteří s sázením teprve začínají.

Skvělou věcí na live sázení je to, že můžete své tipy přizpůsobit vzhledem k aktuálnímu skóre a samotnému vývoji zápasu. Řekněme například, že chcete vsadit na fotbalový zápas mezi Manchesterem United a Slovanem Bratislava. United je velkým favoritem a také podle vás pravděpodobně zvítězí. Tomu odpovídá i nízký kurz. Co se však stane, pokud outsider v úvodu zápasu nečekaně střelí rychlý gól?

Protože United jako velký favorit prohrává, kurz něj tak logicky o trochu vzrostl. Vy však stále věříte, že je v jejich silách zápas otočit a tak vsadíte na United, tentokrát už s ale vyšším kurzem jako na začátku utkání. Ne vždy se vše vyvíjí podle vašich představ a mnohdy až samotný průběh zápasu ukáže, kdo má jaké šance na úspěch. Také je důležité zůstat disciplinovaní a zbytečně nepodléhat emocím.

Mezi populární live sázky na Bet 365 a William Hill patří sázky uzavřené před koncem zápasu, když favorizované mužstvo remizuje příp. prohrává. Při takových stavech můžete sázet za velmi výhodný kurz či ještě padne gól nebo vsadit na favorita. V průběhu důležitých situací však (např. Pokutový kop, červená karta) není možné podat live sázku (kurzy musí bookmaker nejprve upravit).

Rate the review