Jsou všichni prodejci tipů podvodníci ?

V posledních několika letech se velmi rozmohl fenomén prodeje sportovních tipů od profesionálů. Slovo profesionálů si dle uvážení může každý dát do uvozovek. Proč ale ne všichni takoví prodejci jsou podvodníci ?

První věc, která jistě zarazí mnoho sázkařů nebo třeba i jen obyčejné lidi, je fakt, proč vlastně úspěšný sázkař, který si říká profesionál, nabízí své tipy ? Proč na ně nesází ze velké peníze sám a nenechává si pro sebe ? Na tuto zdánlivě těžkou otázku je vlastně velmi jednoduchá odpověď. Oni to dělají nebo by v některých případech rádi dělali, ale nemohou. Dlouhodobě úspěšný a ziskový sázkař v žádném případě neunikne očím sázkových kanceláří a především malé sázkové kanceláře, které ještě nemají takové jméno, se snaží takovéto hráče eliminovat. Někdy i dost brutálním způsobem, kdy jim zkrátka zablokují účet, ke kterému se již dotyčný nepřihlásí, a nebo pouze dají danému sázkaři limit, kolik může maximálně vsadit. Netřeba zdůrazňovat, že tyto limity jsou směšně malé a nemá v podstatě význam sázet.

A takový úspěšný sázkař tedy hledá způsob, jak své kvalitní tipy zpeněžit. A jako první možnost se nabízí prodej těchto tipů. Ovšem díky tomu, jak je dnes internet zahlcen těmito službami, je opravdu velmi těžké rozeznat, zda-li se jedná opravdu o profesionálního sázkaře nebo jen o podvodníka.

Na co je třeba si v těchto případech dávat největší pozor, je historie tipů daného sázkaře. Často se totiž stává, že svou historii maže, aby jeho tipy vypadaly bezchybně. Pokud tento způsob jednání u někoho zjistíte, může si být jistí, že se o profesionála opravdu nejedná. Dále je třeba zjistit, zda-li prodejce nabízí i nějaké volné tipy, které jsou k sehnání zadarmo a jakou mají tito tipy úspěšnost. Pokud dobrou, jistě se nemusíte bát zaplatit mu za tipy VIP.

Velmi důležitá je v sázkařském světě rychlost. Proto si ověřte, jak dlouho před začátkem zápasů vám bude tipař své tipy zasílat a jakým způsobem. Je sice hezké dostat správný tip s hezkým kurzem, ovšem pokud se k němu dostanete jen chvilku před zahájením utkání k ničemu vám nebude. Profesionální tipéři, jenž své tipy prodávají, jsou bohužel kvůli velkému počtu podvodníků v tomto odvětví téměř démonizováni, ovšem pravdou zůstává, že i opravdoví profesionálové se zde najdou, jen je třeba jejich hledání věnovat větší úsilí.

Autor: Luboš Řepa

Rate the review