Je dobré spojit síly s ostatními sázkaři ?

Každého sázkaře již v životě alespoň jednou napadlo, jaké by to bylo spojit síly s dalším, stejně smýšlejícím hráčem a společně dosáhnout úspěchu. Mnozí sázkaři už z těchto teoretických předpokladů přešli do praxe a buďto s jedním nebo více sázkaři již spolupracují. V dnešním článku se podíváme na výhody plynoucí z takovéto spolupráce.

První a pravděpodobně největší výhodou spojení sil s jiným sázkařem či sázkaři je sdílení informací a zdrojů. Pokud chce být sázkař úspěšný, musí tomuto oboru věnovat spoustu času. Ať už to jsou informace o konkrétních hráčích či statistiky celků, které proti sobě nastupují, informace jsou klíč k ziskovosti. A právě spolupráce vám může ušetřit spoustu času. Můžete si se svým sázkařským kolegou rozdělit informační servery, které chcete před vsazením zhlédnout rozdělit a získané informace si potom ve stručnosti vzájemně poslat. Nebo můžete využít toho, že váš kolega se specializuje na jinou ligu či soutěž než vy a může vám doporučit slušné tipy výměnou za vaše tipy.

Nejdůležitější ovšem je, aby vám kolega byla osoba, které můžete stoprocentně důvěřovat. Mnozí sázkaři totiž nespojují jen své síly, ale dokonce i kapitály a mají tedy mnohem větší bankroll než by měl jednotlivec. V tomto případě si musíte být jistí, že vás kolega nepodvede a nečekaně neukončí spolupráci a vaše peníze vám už nevrátí. Pokud se však znalosti svého partnera těmto problémům vyhnete, můžete ze spolupráce čerpat jen pozitiva.

Před započetím spolupráce je také velmi důležité určit si cíle, se kterými budou všichni souhlasit. Dále pak samozřejmě také sázkařskou strategii, jakou chcete praktikovat a u jaké společnosti budete sázet. V tomto případě se jistě vyplatí mít založeno více účtů u více sázkových kanceláří, což vám zaručí, že na daný sportovní duel najdete ten nejvýhodnější a nejhodnotnější kurz. Velmi dobré kurzy nabízí například sázková kancelář Fortuna. Přeci jen je vaším cílem založit sázkařský syndikát, který bude společně spolupracovat a dosáhne co největšího zisku, takže je opravdu třeba hledět i na detaily.

Pokud nemáte kolegu, se kterým byste se do tohoto dobrodružství pustili přímo ve svém okolí, lze ho nalézt i prostřednictvím sázkařských fór a na obecných diskuzích o sázení. Ovšem zde si na to vyhraňte více času, abyste neskočili hned po první možné spolupráci se sázkařem, který rozhodně není úspěšný. Nalézt správného kolegu jistě není jednoduché, úspěšní sázkaři se příliš často na v diskuzích neprojevují či nesdílejí své výherní tikety, ovšem můžete narazit i na výjimky. Každopádně je spolupráce v sázení, ostatně jako skoro v každém jiném odvětví života, přínosná a může vám přinést slušné zisky.

Autor: Luboš Řepa

Rate the review