Jak si vybrat správnou sázkovou kancelář?

Pokud sázení berete spíše jako zábavu než možnost přivýdělku, nejspíše sáhnete po první sázkové kanceláři, kterou uvidíte. Ovšem tipéři, kteří to se sázením myslí skutečně vážně si sázkovku, u které budou podávat své tipy, jistě pečlivě promyslí. V dnešním článku si ukažeme, na jaké ukazatele si dát při výběru sázkové kanceláře pozor.

Internetové stránky

Doba jde dopředu a většina sázkařů už podává své sázky přes internet. Proto je velmi důležité si zjistit, dříve než se zaregistrujete, jak přehledné internetové stránky daná sázková kancelář má. Zda-li se v nich snadno orientuje a lehce naleznete zápas, na který chcete vsadit. Také to, jak důvěryhodně na vás stránky působí hraje svou roli. Jistě byste neměli brát na lehkou váhu ani recenze ostatních uživatelů. I ty vám mohou napovědět, jestli je dobré právě sem vložit své peníze. Velmi přehledné prostředí nabízí hned několik sázkových kanceláří, mezi nimi třeba i Betclic.

Uživatelská podpora

Mnoho sázkařů se dostane do styku s uživatelskou podporou až když skutečně přijde nějaký problém. To je ovšem špatně. Zjistěte si, jak kvalitní je uživatelská podpora dané sázkové kanceláře ještě předtím než se vyskytne problém. Tento průzkum jistě nezabere příliš mnoho času a v případě problému vás to uchrání před zbytečnými problémy a nepříjemnými překvapeními.

Výše kurzů

Velmi důležitý ukazatel, který se častokrát zkoumá hned jako první. Je samozřejmě nesmysl, zakládat si účet u sázkové kanceláře, která nabízí oproti konkurenci menší kurzy. Ačkoliv se může jednat třeba i jen o setiny, tyto hodnoty se postupem času nahromadí a vy se díky špatnému výběru sázkovky můžete připravit o spoustu peněz. I zde samozřejmě doporučuje pečlivě si projít recenze již zaregistrovaných uživatelů a vše srovnávat s konkurenčními sázkovkami.

Bonusy

Dnes již většina sázkových kanceláří nabízí uvítací bonus. U některých těchto kanceláří může být výše počátečního bonusu či sázky bez rizika až 2000 Kč. I zde je tedy třeba zapátrat, která sázková kancelář je v tomto ohledu štědrá. A samozřejmě by nemělo jít pouze o vstupní bonus. Vybrané sázkovky pořádají v průběhu celého roku akce, při nichž si na bonusech můžete přijít i na slušné peníze. Velmi dobrou nabídku v tomto ohledu nabízí například Unibet bonus.

Sázkové limity

Jestliže se chystáte sázet pouze pár korun na víkendové zápasy evropských fotbalových lig, tak se vás tento bod týkat nebude. Ovšem pokud máte v plánu sázet za několik tisíc, jistě si dopředu zjistěte, jaké jsou limity u dané sázkové kanceláře. Opět tak může předejít nepříjemným překvapením, kdy vám sázkovka nebude chtít uznat vaší sázku, kvůli překročenému limitu.

Autor: Luboš Řepa

Rate the review