Jak se zlepšit v sázení ?

Unibet tenis Norway

Ať už se jedná o osobní život nebo o ten sázkařský, velmi důležité pro jeho kvalitu je progres. Neustále se snažit na sobě pracovat a zlepšovat se. Pokud budete takto nastaveni, úspěch se jistě dostaví. Dnes si představíme pár rad.

Informace jsou klíč. To je základní motto každého sázkaře, ovšem co to vlastně znamená ? Podívat se na vzájemné zápasy dvou celků, které proti sobě nastupují a poté ještě na jejich postavení v tabulce ? To však nestačí. Snažte se využít každou chvilku k získaní nových informací. I třeba sportovní reportáž, kterou jste poslouchali třeba je napůl, vám může vyvstanout na mysli ve chvíli, kdy chcete vsadit na nějaký celek, jehož se zpráva týkala. Díky pokroku technologií máme v podstatě neomezené možnosti v získávání informací. Televize, rádio, internet, vše hraje v náš prospěch a všechny média na nás valí jednu informaci za druhou generic lexapro. Zkuste se na tyto informace soustředit a shromažďovat je, není to tak těžké jak se může na první pohled zdát.

S výše zmíněných bodem souvisí i fakt, že je zkrátka třeba vidět více než jen statistiky a holá čísla. Udělejte si čas a podívejte se na záznamy zápasů týmů nebo hráčů, které chcete vsadit. Ačkoliv je to časově náročnější, informace, které díky tomu získáte jsou důležité. Můžete se sami přesvědčit, jaký má na tým vliv například ztráta klíčového hráče a jak celá hra týmu po této ztrátě vypadá. I tenistů si můžete udělat obrázek, jaký je jejich nejsilnější úder či naopak největší slabina a zda-li jí dokážou soupeři využít ve svůj prospěch.

Sázkaři rádi občas zaloví i do kalných vod exotických sázek. Ať už jde o volbu prezidenta nebo jinou společenskou událost, která se sportem vlastně nesouvisí. Naše rada zní, rozhodně se těmto sázkám vyhýbat, dokud nebudete ziskoví. Samozřejmě, pokud se jedná o sázku za deset korun, nic se nestane, když prohrajete, ale někteří sázkaři jsou schopni i do těchto sázkových příležitostí vložit vysoký vklad, který jim poté může chybět při sázkách na klasické sportovní klání.

Pokud máte pocit, že ve svém sázkařském životě stagnujete a nějaký progres je v nedohlednu, nebojte se ohlídnou po pomoci. Ať už je to spojení sil s konkrétním sázkařem nebo přidání se nové komunity, například do njaké skupiny na internetu, získáte tím nové myšlenky a nápady a jistě i nové tipy. I vy můžete předat své zkušenosti ostatním a zároveň čerpat ty jejich. Pokud jste navíc poměrně úspěšný sázkař, nalezení některé takové komunity jistě nebude problém.

Autor: Luboš Řepa

Rate the review