Fortuna

Sázková kancelář Fortuna patří mezi to nejlepší na slovenském i českém trhu, má přes 1.000 poboček a má velmi propracované internetové sázení. Proč Sázky právě ve Fortune? Společnost má kvalitní a aktuální nabídku kursových sázek, kromě známých sportů nabízí i řadu netradičních, jako F1, plážový fotbal nebo curling. V live sázkách je pro mě iFortuna úplně nejlepší na trhu – ze všech kanceláří má nejpřehlednější uživatelské rozhraní pro live sázky a nabízí největší množství streamovaných sportovních přenosů.

Každou chvíli se hraje tenis, fotbal nebo volejbal, občas i netradiční sporty. Velkým plusem je i zrušení manipulačního poplatku, takže výhry mohou být ještě vyšší.

Fortuna CZ – bonus 3.000 Kč – registrace »
Ke každé události je vypsaných hned několik sázek a je si z čeho vybírat. Jednotlivé live události mohou být v rozšířeném přehledu zobrazeny vedle sebe, což umožňuje tipovat souběžně několik událostí. Při live sázkách na hokej není vypisovány sázka bez remízy (např. Tipsport tento druh sázky vypisuje). Při live sázení můžete využít funkci “rýcla sázka”, kterou ale musíte nejprve aktivovat. Tato funkce umožňuje po kliknutí na kurz uzavřít live sázku (hodnotu sázky si určíte předem v nastavení účtu). Read more

Sázkové kurzy na jednotlivé zápasy, nebo na jejich sázkové alternativy jsou na solidní úrovni. Nabízené kurzy jsou sice lehce podprůměrné, ale zejména u některých fotbalových lig zde najdete celkem vysoké kurzy. Sázková kancelář ifortuna operuje na kursové hladině 1,82 – 1,82 (9% marže). Příznivý vliv na výšku kurzů určitě mělo i zrušení manipulačního poplatku, který nejnovější u internetových sázkách platit nemusíte. Ze sportů, při kterých Fortuna nabízí sázkové kurzy na slušné úrovni, můžeme zmínit tenis, volejbal a samozřejmě i fotbal (hladina kurzů od 1,84 – 1,84 až do 1,89 – 1,89). Naopak při házené nebo například i při hokeji se hladina kurzů pohybuje kolem 1,78 – 1,78. Jak jsme již ale zmiňovali, i přes celkem nízké kurzové hladině zde při některých zápasech můžete často narazit na velmi slušné kurzy.

Vklady nejsou zpoplatněny a vkládat můžete prostřednictvím bankovního převodu, kreditních a debetních karet (VISA, MasterCard, Maestro, VISA Electron), ePlateb (KB, ČSOB, mBank, Raiffeisen Bank nebo Poštová banka) nebo i na kterékoliv pobočce iFortuna. Minimální vklad je 1 € při klasickém bankovním převodu a pobočkách. Výběr můžete uskutečnit prostřednictvím bankovního převodu nebo na pobočce.

Maximální výběr při bankovním převodu není omezen, ale pokud chcete přes pobočku vybrat více peněz, je třeba takový výběr nahlásit předem. Sázková kancelář Fortuna umožňuje nahlášení výběru i prostřednictvím SMS. Více informací naleznete na stránkách iFortuna.sk nebo iFortuna.cz.

Kromě mnoha propagačních akcí, které nabízí tento bookmaker, je také vhodné využít nabídky velkých světových sázkových kanceláří, jako jsou apostas Bet 365 nebo Unibet. Pouze u účtů několika sázkových kanceláří můžete plně využít rozdíl v nabídkách a sazbách.

Fortuna 4.00/5 (80.00%) 4 votes