Fortuna kurzy – kurzové sázení

Kurzové sázení u Fortuny patří k jejím základním pilířům, na kterých tato sázková společnost vyrostla. Není tedy divu, že šíře nabídky, pestrost, aktuálnost a přehlednost odpovídá vysokým nárokům, které jsou v tomto případě předvídatelné.

Pojďme se podívat podrobněji na sportovní sázení. To se dělí do dvou základních sekcí, klasického kurzového sázení na zápasy které se ještě nezačaly, tak jak to známe z kamenných poboček. Nicmeně oproti klasickým pobočkám má Fortuna kurzy na internetu nezřídka o nějakou tu desetinku vyšší, a především mnohem přehledněji řazené. V levém menu si vyberete sport který Vás zajíma, sporty jsou řazeny podle popularity. je logické, že iFortuna se maximálně přizpůsobila českému sázkaři, pro kterého jsou prioritní kurzy na fotbal a hokej.

Už dávno jsou pryč doby, kdy v šíři nabídky a výšce kurzů vedly prim sázkové kanceláře jako Bet365, Unibet či Bwin. Fortuna se kurzy těmto světovým obrům vyrovnala, a to nejen výškou a hodnotou kurzů, ale také sázkovou nabídkou – co se týče množství sázkových událostí které vypisuje ke každému zápasu – ale také pokrytím několika lig v každé soutěži, nezřídka si můžete vsadit na zápasy od první až do třetí ligy. Kurzy která Fortuna vypisuje se nyní směle mohou rovnat všem světovým konkurentům zahraničí!

Kromě již zmíněného fotbalu a hokeje lze dále u Fortuny vybrat z kurzů na: tenis, basketbal, volejbal, házenou, kriket, americký fotbal, ragby, futsal, florbal, alpské lyžování, box, snooker, šipky, stolní tenis, vodní pólo, badminton. Jak je vidět je výčet sportů které lze na iFortuna.cz nalézt vskutku vyčerpávající.

Specialitou Fortuny jsou kurzové sázky, které vypisuje na sezónní či společenské události. Tak jste si mohli kupřikladu vsadit kdo vyhraje v Usa anebo Angli volby,zda se uskuteční brexit či ne, kdo se stane premiérem..Velkou popularitou si získaly sázky na nejslavnějšího Čecha v Nhl, Jaromíra Jágra. Bylo možné si vsadit kupříkladu na to, zda populární šedesátosmička:

– Překoná v počtu vstřelených branek G.Howea (801 branek)
– Překoná v počtu asistencí R.Bourquea (1169 asistencí)
– V základní části vstřelí branek 0-15
– V základní části vstřelí branek 26 a více
– V základní části získá kanadských bodů 0-45
– V základní části získá kanadských bodů 46 a více
– V základní části bude nejlepší – z týmu Floridy v kanadském bodování
– V základní části bude nejlepší – z českých hráčů v kanadském bodování
– V základní části odehraje zápasů 0-50
– V základní části odehraje zápasů 51 a více
– V základní části vstřelí v jednom utkání 3 a více branek
– získá Frank J. Selke Trophy Nejlépe bránící útočník
– získá Lady Byng Memorial Trophy – Nejslušnější hráč
– získá Bill Masterton Memorial Trophy – Cena za vytrvalost, sportovního ducha a oddanost hokeji
– získá Hart Memorial Trophy – Nejužitečnější hráč pro tým podle novinářů
– získá Ted Lindsay Award – Nejužitečnější hráč pro mužstvo dle hlasování hráčů
– získá Conn Smythe Trophy – Nejlepší hráč v play off
– získá Mark Messier Leadership Award – Největší vůdčí schopnosti na ledě i mimo něj

…a mnoho mnoho dalších sázek.

Druhou podstatnou částí Fortuna kurzového sázení jsou live sázky, tedy sázky na hrané zápasy. nic se asi nevyrovcná vzrušení z toho, kdy můžete zasáhnout do probihajícího zápasu a vsadit si, kterým směrem se podle Vás bude zápas odvíjet. sázková nabídka na živé sázení je rovněž neskutečně široká, každý zápas který je do live sázení na ifortuna zařazen, ma několik desítek sázkových příležitostí. Nicméně je třeba dodat, že Live kurzy iFortuna máponěkud nižší než předzápasové – nejedná se o velký rozdíl, ale několik desetinek tam je. Proto doporučujeme, pokud si máte možnost vsadit před zápasem, využít ji.

Fortuna kurzy – kurzové sázení 4.00/5 (80.00%) 2 votes