Fortuna bonusy

Největší česká sázková kancelář, partner mnoha sportovních událostí, klubů a sportů, sázková kancelář známá svojí širokou sítí poboček po celé české republice, Fortuna, připravila pro všechny nové klienty, kteří ještě nemají u ní zřízen online účet pro sázení na internetu, bonus na první vklad.

Pojďme se podívat podrobněji jak uvítací nabídka fortuny pro nové hráče vlastně vypadá. Fortuna uvítací bonus v podstatě zahrnuje dva různé bonusy, ze kterých si nový hráč sám může vybrat ten, který je pro něj více zajímavý. Prvním bonusem je 300 Kč sázka bez rizika prohry. Co to konkrétně znamená? Jde o to, že Vaše první sázka, kterou uzavřete po registraci k sázkové společnosti ifortuna, pokud nebude úspěšná, Vám bude proplacena zpátky, a to až do výše 300 Kč. Pojďme se podívat na nejčastější otázky k této uvítací promoakci:

– Co když první sázku vyhraju?
Pokud svoji první sázku, kterou uzavřete na webu ifortuna.cz vyhrajete, pak celá výhra náleží samozřejmě Vám a je zcela na vás zda si peníze vyplatíte anebo budete sázet dál. Výhry lze vybírat buďto bankovním převodem anebo na kterékoliv z mnoha poboček Fortuny po celé republice.


– Co když vsadím na svou první sázku 300 Kč a prohraju?

V tomto případě Vám iFortuna připíše během následujícíh pár hodin 300 Kč zpět na účet a Vy můžete zkusit své štěstí napodruhé. Jelikož je tedy prvni sázka bez rizika, mnozí sázkaří zkoušejí první sázkou trefit nějaký vysoký kurz – když se nepovede, mají druhou šanci na reparát.

– Co když vsadím první sázku za vyšší částku, třeba 1000 Kč, a prohraju?
V tomto případě se na Vaše ifortuna hráčské konto připíše zpátky 300 Kč. Bonus na první sázku od Fortuny totiž, jak už bylo zmíněno výše, platí pouze do hodnoty tří set korun.

Fortuna CZ – bonus 3.000 Kč – registrace »
Druhým bonusem, a pro mnoho sázkařů jistě mnohem zajímavějším, je bonus na prcní vklad až do výše 3.000 Kč. Většina sázkařů volí právě tento Fortuna bonusm jelikož je mnohem zajímavější svojí výši a dává větší možnost jak znásobit svoje prostředky na účtě.

Fortuna upravila podmínky pro tento bonus tak, aby vyhovoval všem sázkařům, kteří si chtějí vyzkoušet sázeni u Fortuny ne jednorázově, ale dlouhodobě. Posuďte sami. Po vložení prvního vkladu ve výši 3.000 Kč a větší získáváte nárok na připsání bonusové částky dalších 3.000 Kč. Ty se Vám přípíšou na ifortuna účet, jakmile splníte bonusové podmínky, a to hned jak prosázíte 5ti násobek hodnoty bonusu a vkladu, který bonus nárokuje, tedy v případě, že chcete využít bonus na maximum, je to 3.000 + 3.000 Kč. Je třeba si dát taky pozor, na jaké zápasy sázíme, jelikož do podmínek bonusu se započítávají pouze sázky s minimálním kurzem 1,95.

Shrňme si tedy výhody obou variant iFortuna bonusů. V případě varianty sázky zdarma jsou nespornými výhodami jednoduchost nabídky, rychlost splnění bonusových podmínek, ovšem mínusem je nižší hodnota bonusu. Naopak v případě bonusu na první vklad do maximální částky tří tisíc je určitě výhodou více peněz, které získáme jako dárek od Fortuny, nicméně splnění bonusových podmínek zabere mnohem více času a jsou rovněž o něco složitější.

Takže podtrženo a sečteno – je jen na Vás, kterým bonusem Vás Fortuna více oslovila!

Fortuna bonusy 5.00/5 (100.00%) 1 vote