Expekt

expekt

Sázková kancelář Expekt vlastní Gibraltaru herní licenci od roku 1999 a byla původně sázková kancelář zaměřená na hráče ze severní Evropy. Postupně se však stala jedním z lídrů současného trhu území celého kontinentu.

Webová stránka Expekt
Formát webu je velmi uživatelsky příjemný a profesionální. Aktuální sportovní zpravodajství, stejně jako nadcházející sportovní akce s možností širokých uživatelských nastavení. Přehledně jsou zpracovány všechny bonusové podmínky.

Kurzová nabídka Expekt
Pokrytí sázkových příležitostí je na velmi slušné úrovni, silnou stránkou Expektu jsou převážně kurzy na fotbal, hokej a tenis. Nenabízí sice nejvyšší kurzy na trhu, ale pravidelně se podle služby porovnaní kursů umisťuje v TOP 10. Sázkaře sázející asijské handicapy, rozhodně potěší samostatná kategorie věnovaná právě jim.

Expekt výška kurzů
V průměru se marže sázkové kanceláře Expekt pohybuje mezi 6-7% (hladina kurzů 1,87 – 1,87). Vyšší kurzy zde naleznete na zámořské sporty a také na severské fotbalové ligy. Výjimkou nejsou ani populární fotbalové soutěže jako anglická Premier League, francouzská Ligue 1 nebo německá Bundesliga. Při mnoha sportovních událostech zde naleznete velmi zajímavé kurzy, což spolu s celkem vysokými sázkovými limity dělá Expekt skvělým bookmakerem, u kterého se rozhodně vyplatí mít účet.

Registrace na Expekt
Začít sázet v Expekt je i pro začátečníka snadný úkol. Po kliknutí na, budete muset zadat základní údaje a pokud budete mít při registraci jakýkoliv problém, je tu připravena online podpora včetně češtiny.

Vklady a výběry
Po registraci a přihlášení, klikněte na záložku vklad, kde se Vám představí několik možností: vklad pomocí Skrill (doporučujeme), platební karty, Neteller, Ukash, zda bankovní převod. Sázková kancelář nabízí i široký výběr služeb pro převod prostředků z herního konta. Pokud používáte WebMoney, i toto je jedna z podporovaných možností.

Rate the review