Bwin

bwinSázková kancelář Bwin je veřejně obchodovatelná společnost na vídeňské burze. Je považována za světově nejznámějšího poskytovatele online sázkových her. Informace o hospodaření společnosti jsou dostupné na bwin.org. Společnost se může chlubit hráčskou základnou neuvěřitelných 20 000 000 hráčů z celého světa, kteří využívají celé portfolio herních produktů včetně online pokeru, kasina, zábavných her nebo sportovních sázek.

Skupina Bwin zaměstnává 1 400 lidí, 800 z nich přímo ve Vídni. Obrat společnosti činil za loňský rok neuvěřitelných 800 milionů EUR, z toho 200 milionů byly sportovní sázky. Skupina dlouhodobě sponzoruje velkokluby jako např. Real Madrid či Bayern Mnichov a také je partnerem motocyklové MotoGP.

Registrace na Bwin
Registrovat se a založit účet může každý občan starší 18 let. Pro jeho vytvoření je nutné vyplnit registrační formulář, který naleznete na stránce úplně nahoře pod nápisem “Zaregistrujte se teď”. Při vyšších výběrech a vkladech může být požadováno ověření identity.

Bližší informace o sázení na Bwin
Sázková kancelář Bwin  ( ako Bet Clic ) nabízí suverénně nejširší nabídku sportovních událostí, na které je možné si vsadit. Je také jednou z nejlepších sázkových kanceláří pro live sázení. Při fotbalových sázkách je možné si vsadit na všechny evropské soutěže, včetně těch nižších a Bwin také nabízí na fotbalové zápasy množství druhů sázek (vítěz zápasu, OVER / UNDER atd.). Totéž platí i pro hokejové zápasy, kdy můžete v nabídce najít všechny evropské hokejové soutěže a nechybí ani zámořská NHL. Z dalších sportů lze zmínit širokou nabídku sázek na tenis a basketbal.

Kurzová nabídka v Bwin
Bwin je sázkovou kanceláří pro rekreační hráče. Kurzová hladina, která se pohybuje na úrovni ~ 91.5% a kurzy na dvoucestné události ve výši 1.91 – 1.91 patří k průměru mezi sázkovými kancelářemi. S faktem, že sázková kancelář je spíše určena pro rekreační hráče, souvisí i skutečnost, že při tipování dostanete už poměrně brzy limit na vaše sázky, což může pokročilejší sázkaře trochu omezovat. Pokud však nepodáváte za desetitisíce, je pro vás sázková kancelář  win skvělou volbou.

Vklady a výběry na bwin
Pro vklady a výběry lze použít široké spektrum platebních metod. Použití elektronických peněženek Moneybookers / Skrill a Neteller, tak bankovního převodu je při vkladech bez poplatku. Při použití kreditních karet Visa, Visa Electron a MasterCard musíte počítat s poplatkem ve výši 2%. Výběry jsou u Bwin bez poplatků, avšak problémem může být pro některé sázkaře delší čekací doba, která se pohybuje v rozmezí 2 – 5 dní.

Zákaznická podpora bwin
Komunikace se zákaznickou podporou probíhá prostřednictvím předdefinovaných šablon (i ze strany Bwin) a na skutečné vyřešení problému se tak musíte vždy dopracovat k nějaké osobě. Avšak když se vám to podaří, tak lidé na podpoře jsou velmi ochotni pomoci a vybavit každý požadavek.

more: Bwin bonos – xapostar.com

Bwin 3.00/5 (60.00%) 2 votes