Blokují sázkovky účet úspěšným sázkařům ?

Stále častěji se v internetových diskuzích, jenž se týkají sportovního sázení, objevují stížnosti sázkařů, kterým jejich sázková kancelář uzavřela účet, přesto že si tipér nebyl vědom jakéhokoliv přestupku, jenž by se provinil proti pravidlům.

Rozhodně se nedá říci, že by se jednalo o běžnou praxi, přesto se však někdy stane, že sázková kancelář uzavře hráči účet. A jediným možným vysvětlením zůstává, že tipér byl příliš úspěšný, což ovšem v oficiálním odůvodnění nenajdete. Faktem je, že s tím, jak se rozmohli technologie a většina sázek se tak dnes uzavírá on-line, se zpřístnil i přístup sázkových kanceláří k samotným hráčům. Ty si vedou statistiky sázkařů a snaží se monitorovat ty nejúspěšnější. Pokud dojde k uzavření účtu či k omezení maximální možné vsazené částky, většinou to bývá u sázkových kanceláří, které jsou menší. Ovšem pár případů již bylo zaznamenáno i u opravdu renomovaných sázkových kanceláří moved here.

Jak sázkové kanceláře odhalují úspěšné a profesionální sázkaře ? Jedním z možných kritérií je objem sázky. Profesionálové většinou mají velmi dobře rozpočítáno, kolik mají na který zápas vsadit, a tak jejich vsazené částky, kterou mohou vypadat třeba 7294 Kč, jistě přilákají pozornost sázkové kanceláře. Dále se sázkovky zaměřují na aktivitu samotného tipéra. Je obecně známým pravidlem, že se sázkař na své účtu příliš dlouho nezdržuje, pouze podá své sázky a jde pryč, případně se podívá ještě na pár zajímavostí. Opravdu zřídka kdy se profesionální sázkaří pouštějí do diskuze s jinými sázkaři a veřejné ukazování svých tiketů je pro ně většinou úplně nemyslitelné. Dále se profesionál od amatéra liší také v dlouhodobém záměru, jenž se sázením má, s čímž souvisí, že jen málokdy využije některý z bonusů, které sázkové kanceláře nabízejí, protože zkrátka nezapadají do jeho konceptu a strategie.

Ačkoliv je tedy pravda, že některé praktiky především menších sázkových kanceláří nejsou vůči uživatelům zrovna fér, tipéři u opravdu kvalitních sázkových kanceláří strach mít nemusí. Jednou ze sázkových kanceláří, která má dlouhodobě velmi dobré reference je například Bwin. Zde se sázkaři opravdu nemusí bát, že jim bude po pár úspěšných tipech uzavřen účet nebo omezena maximální možná vsazená částka.

Autor: Luboš Řepa

Rate the review