Betsafe

Betsafe je nová sázková kancelář zaměřená hlavně na skandinávský trh, ale v poslední době se dostává do podvědomí tipérů celého světa. Hlavní zásluhu na tom má nabídka 100% návratu vkladů při některých zápasech (vypíší fair kurzy, např. 3.00-3.00-3.00). Stránky jsou velmi přehledné a nabídka široká. Menší nevýhodou jsou jen dvě možnosti výběrů / vkladů peněz – kartou nebo bankovním převodem. Velmi dobrým marketingovým tahem se jeví i garance podpory uživatelů – pokud na Váš email neodpoví do 15 minut, dostanete na Váš účet zdarma € 10.

Hladina kurzů, která se pohybuje kolem 1,88 – 1,88 (marže 6%), patří k průměru mezi online sázkovými kancelářemi. Vyšší kurzy kolem 1,90 – 1,90+ zde obvykle najdete u populárních ligách a také při zámořských soutěžích jako je NHL, NFL nebo NBA. Slušné kurzy můžete najít i při zimních sportech a také při sázkách na outsiderů. Přestože je Betsafe známý pro poměrně rychlé limitování hráčů, kvůli velmi pomalé aktualizaci kurzů live sázek zde můžete najít poměrně široké možnosti pro arbitrážní sázení.

Sázková kancelář Betsafe nabízí dobré možnosti i pro live sázení. Hrazeny je docela velké množství sportovních událostí a ke každému zápasu najdete dostatek sázkových možností. Kromě sázky na vítězství jsou u většiny zápasů vypsány také handicapové sázky, sázky Více / Méně nebo sázky na počet gólů. Velké množství zápasů je také vysíláno živě prostřednictvím přímých přenosů. Jak jsme již zmínili v předchozím odstavci, sázková kancelář Betsafe může být zajímavá pro ty, kteří se věnují rozhodčímu sázení. Může za to docela pomalá aktualizace kurzů, která dává prostor ke vzniku arbitráží.

Vklady kreditními a debetními kartami Visa a MasterCard jsou zpoplatněny poplatkem ve výši 2,5% z prováděné částky, ale kromě těchto dvou platebních možností jsou všechny ostatní transakce bez poplatků. Ke vkladem můžete kromě internetových peněženek využít i mnoho dalších, i když v našich končinách ne tak populárních platebních metod, jako je předplacená karta paysafecard, dále Entropay nebo ClickandBuy.

Zdarma jsou také všechny výběry. Výběry prostřednictvím internetových peněženek Skrill a Neteller jsou obvykle zpracovány během několika hodin (obvykle 2 – 6 hodin, max. Do 24 hodin), zatímco bankovní převod může být zpracován až 5 dní. Všechny transakce jsou šifrované a 100% bezpečné. Minimální vklad je 15 EUR. Pokud vybíráte přes internetovou peněženku Skrill, minimem je částka 30 eur.

Technická podpora Betsafe je dostupná denně od 08:00 do 24:00 a kontaktovat ji můžete jak telefonicky, tak prostřednictvím emailu (support-en@betsafe.com) nebo live chatu. Komunikace však bohužel není možná ve slovenském jazyce. Na stránkách Betsafe také najdete stručnou nápovědu, která vám může pomoci vyřešit nebo překonat základní problémy při umísťování sázek nebo při ovládání vašeho účtu.

Další stránky: Betsafe recenze ve Švédsku

Betsafe 5.00/5 (100.00%) 1 vote