Betfair

Společnost Betfair Limited byla založena v roce 1999 ve Velké Británii a o rok později rozběhla na internetu sázkovou burzu. Přesně toto ji dlouhá léta lišilo od všech ostatních sázkových kanceláří, protože konkrétní tipy a kurzy určovali sami sázkaři. Společnost Betfair se tak stala jediným zprostředkovatelem, který si z každé výhry odečetl 2 až 5%. Největší sázková burza světa, kterou bezpochyby Betfair je, nabízí opravdu mnoho zajímavých možností i pro méně zkušené sázkaře.

Zákazníci musí počítat s tím, že pokrytí soutěží a disciplín je závislé na nabídce ostatní hráče, ale výhodu je právě vypsání vlastní sázky. Na druhou stranu dlouhá léta apelování ze strany některých zákazníků donutila společnost v roce 2012 otevřít nezávislou online sázkovou kancelář klasického typu. Tím krokem se také otevřely brány pro sázkaře, kteří nemají dost zkušeností nebo si nevěří na sázení na burze. Zákazník si může volně přepínat mezi burzou a kanceláří. V případě dobrého odhadu je tento fakt velkým plusem.

Jistě Vás nepřekvapí, že sázková burza, ale i klasická sázková kancelář Betfair nabízí velké množství sportovních akcí. Je však nutné vzít v úvahu, že nižší ligové soutěže nebo méně populární sporty nemusejí mít dost dostupných tipů, protože jejich vytvářejí samotní zákazníci. V takovém případě nikomu nebrání vytvořit vlastní událost. Sázkař určí kurz a částku a nabídne jej ostatním. Pokud někdo z protihráčů reaguje a sázku přijme, konečný výsledek rozhodne o tom, kdo si odnese finanční výhru v konkrétním kurzu.

Jak již bylo řečeno, je nutné počítat s odečtením poplatku společnosti, ale těch několik procent není mnoho. Denně se v seznamu sportů objevuje průměrně 30 možností, mezi které můžeme zmínit fotbal, tenis, hokej, házenou, odbíjenou, basketbal, baseball, americký fotbal, ragby, formuli 1 a další motosport, box, bojové sporty, bandy, florbal, futsal, vodní pólo, šipky, snooker, stolní tenis, badminton, kriket, šachy, olympijské sporty, lyžování, skoky a běh na lyžích, biatlon, ale i společenské sázky. Celkově bychom na burze našli až 250 ligových soutěží.

Technickou podporu můžete kontaktovat prostřednictvím emailu (support@betfair.com) nebo i telefonicky. Spolu s českou verzí stránek však byla ukončena i provoz české zákaznické podpory. Je třeba také dodat, že zákaznická podpora Betfairu nepatří k nejrychlejším a proto na vaše písemné otázky očekávejte odpověď během několika dní. Sázková burza Betfair však poskytuje podrobnou nápovědu (stále v češtině), kde se můžete dozvědět téměř vše, co potřebujete. Na serveru Youtube je vám dispozici i série instruktážních videí, podívat se můžete i na Betfair blog nebo fórum.

Rate the review