Betclic

Betclic je jednou z nejrychleji rostoucích sázkových společností v poslední době. Velice intenzivně se propaguje prostřednictvím různých reklamních kampaní, a tvářemi Betclic jsou známé a populární osobnosti z různých zemí, například KArel Poborský, Marcel Desailly a další. Samozřejmě že nejlepší marketingové aktivity jsou k ničemu, pokud s nimi nejde ruku v ruce i vysoká kvalita služeb a sázek. To ale není případ betclic – sázková platforma nabízí nejlepší kurzy a sázky v oboru, rychlé výplaty a převody peněz a velice příjemné a přehledné stránky.

Nabídka kurzových sázek je široká – máme k dispozici všechny možné evropské ligy. Stejně jako fotbal, i ostatní sportovní disciplíny jsou dostupné v sázkové nabídce. Kurzy se pohybují na vysoké, až střední úrovni, a v podstatě se výrazně neliší od jiných online sázkových kanceláří. Často se ovšem stává, že Betclic nabídne vůbec nejlepší kurz na nějaký zápas ze všech sázkových společností. To se týče zejména jihoevropských soutěží, a také portugalska, kde má betlic silné zázemí.

Velkou výhodou tohoto bookmakera jsou velice atraktivní promoakce a bonusy pro nové i dříve registrované sázkaře. A i proto i po obdržení uvítacího bonusu ve výši 100% je možné očekávat další bonusové nabídky.

Aby jsme využili uvítací bonus Betclic Portugal, je třeba:

– zaregistrovat se kliknutím na nabídku vpravo

– realizovat první vklad

– vsadit

– v případě že první sázka prohrává je nám zpět připsána vsazená suma ve formě bonusu

Kromě výše popsané uvítací nabídky následně můžeme využít další různé bonusy. Například vsadíme na předzápasovou aku sázku, které obsahuje 5 zápasů z předních evropských lig, a pokud nám nevýjde jeden zápas na tiketu, pak dostaneme zpátky 50% sázky.

Promoakci je značně více, a často přibývají nové. Proto doporučujeme sledovat naše stránky, kde se budou objevovat pravidelné aktualizace bonusových nabídek.

Přednostmi Betclic jsou:

– atraktivní uvítací nabídka

– vysoké kurzy na portugalské ligy

– velice dobrá nabídka sázek „live”

– mnoho další promočních akcí

Vložení peněz a jejich vyplácení probíhá velmi rychle a bezproblémově. Máme k dispozici celou škálu platebních možností. Ve většině případů jsou všechny platební metody bez poplatku, zdarma. Stejně jako v případě ostatních sázkových kanceláři je nejjednodušší platební možností internetový peněženka Skrill.

Když pomineme sportovní sázky, čeká nás ještě u Betclic několik dalších bonusů v kasinu a dále v poker herně. Bonus na poker je až do výše 2000 euro a je bezpochyb jednou z nejlepších poker nabídek na trhu.

Když si vše shrneme, Betclic Magyar je rozhodně sázkovou kanceláří, která by neměla chybět v portfoliu žádného sázkaře, který chce na sportovním sázení získat co nejvíce. Viac zde: win-clic.com

Betclic partneri:

Betclic PT Betclic HU Betclic AUS Betclic ES Betclic RO Betclic IT Betclic NO Betclic Kenya Betclic Spain Betclic PT Betclic BG Betclic CZ Betclic DE Betclic UK Betclic FR

Betclic 4.00/5 (80.00%) 1 vote