Unibet – top stávkové kancelárie

bet365 SlovenskoPoškodenie boxera Josh Buatsiho v semi-finále s ľahkou hmotnosťou mu oficiálne získalo Bet365 bronzovú medailu, britská 48. Olympijské hry Games.Rio 2016: Laura Trott a Jason Kenny tvrdia, že historické zlato – live!Čítať ďalej

Okamžite po potvrdení medailu Buatsi, cyklista Jason Kenny triumfoval v mužskej keríne, aby získal zlatú medailu tímu GB GB na 19 v Rio – rovnakú sumu vyhral v Pekingu. p> Musíme urobiť ešte veľa práce, aby sme dosiahli zhodu s medailou v Londýne v roku 2012 so 65 medailami, z ktorých 29 bolo zlato, ale zostalo veľa šancí. Jedna z týchto šancí Bet365 riadne dodala inú medailu, keď potápač Jack Laugher pridal strieborné 3m individuálny odrazový mostík do zlata, ktorý vyhral s Chrisom Mearsom v synchronizovanej udalosti a priniesol polovicu storočia Team GB.

Spoločnosť UK Sport investovala počas Bet365 posledných štyroch rokov okolo 274 miliónov libier do olympijských športov rokov a jeho predseda Rod Carr povedal: “Náš národný lotériový a vládou podporovaní športovci už tak dlho Bet365 pracovali na súťaži tu v Riu a kolektívne dosiahnuť historické najlepšie vôbec. vyzdvihnúť ocenenie pre tento špeciálny tím.

“Našou víziou je inšpirovať národ Olympijský a Bet365 nefunguje ( alternatív link ) paralympijský úspech a tím GB to robí nielen svojimi vystúpeniami, ale svojimi neuveriteľnými príbehmi angažovanosti, tímovej práce a odhodlania, ktoré videli, že sa dostali na vrchol svojich športov, ukazujúc, ako môžu obyčajní ľudia dosiahnuť výnimočné veci. ” Liz Nicholl, výkonný riaditeľ spoločnosti UK Sport, dodal: “Náš vysokovýkonný systém je závistivou na svete a naďalej Unibet prechádza od silu k silu.”

“Tento míľnik dosiahnutia rekordné hry sú historickým úspechom a sme presvedčení, že vynikajúci medailový úspech Rio 2016 bude pokračovať v najbližších dňoch. “Britská olympijská asociácia urobila a robí skutočne svetovú prácu podporovať našich športovcov v prípravnom tábore v Belo Horizonte a tu v Riu, nenechávať nič náhodne, aby sme sa ubezpečili, že sú Unibet najlepšie podporované družstvá v tejto hre. ”

Minister športu Tracey Crouch povedal: Výkonnosť tímu GB v Rio 2016 má bolo fenomenálne.Prekonanie medailového cieľa s ostatnými stávková kancelária Unibet  dňami súťaže je neuveriteľným úspechom a blahoželám celému tímu vrátane športovcov, trénerov, fyziky a celého podporného personálu k tomu, že sme už urobili to najlepšie v histórii.

Rate the review