27. kolo Serie A, Udinese – Juventus, 5. března

27. kolo Serie A, Udinese – Juventus, 5. března od 15:00 SEČ

Tip: Výhra Juventusu.

Nedělní utkání 27. kola Serie A mezi domácím Udinese a hostujícím Juventusem by mělo být pro všechny fanoušky hostí příjemnou podívanou. Dominantní Juventus, který už o sedm bodů vede ligu před AS Řím, zatím letos zaznamenal pouhé čtyři zápasy, ve kterých nehrál za tři body. Na Udinese to navíc Juventus umí. Má cenu si na ně v tomto utkání vsadit?

Domácí okupují čtrnácté místo tabulky a každý bod má pro ně cenu zlata. Od sestupových míst je sice dělí poměrně luxusní náskok 14 bodů, ale aktuálně zažívají velmi špatnou sérii. Poslední čtyři ligové zápasy znamenaly pro Udinese zisk jen jednoho jediného bodu při bezbrankové remíze s Chievem. Pak následovala jasná porážka 3:0 ve Florencii, prohra na domácí půdě se Sassuolem, a posledně si skalp Udinese připsalo Lazio Řím po těsné výhře 1:0.

Juventus je na tom podstatně lépe, italské lize dominuje, a spanilou jízdu předvádí také v Lize mistrů. z výsledků z posledních dnů si můžeme připomenout například výhru 3:1 nad Neapolí v italském poháru, ale také osmifinále Ligy mistrů v Portu, kde v prvním utkání Juventus získal cennou výhru 2:0 a pohodlný náskok do odvety.

Nejlepší střelec domácích, Cyril Thereau, má na svém kontě devět přesných zásahů. Jeho spoluhráči ale moc produktivní nejsou, a Udinese má dokonce záporné skóre. Zato Juventus válí. Jen Gonzalo Higuaín, nejlepší střelec týmu, se postaral o 19 z 55 ligových zásahů týmu v tomto ročníku. Když k tomu přičteme fakt, že Juventus dostal letos v lize jen 17 gólů, což je méně než jeden gól na zápas, vyjde nám, že prosadit se proti nim je velmi těžké.

I z toho důvodu můžeme doporučit sázku na výhru hostujícího celku. Všechny statistiky hovoří pro Juventus. Pro vás, sázkaře, zase příznivě hovoří fakt, že díky venkovnímu prostředí jsou na Juventus vypsány o něco zajímavější kurzy.

Rate the review