Category Archives: Sázení

Favorité letošní Ligy mistrů

Stane se obhájce titulu Real Madrid prvním celkem v novodobé historii, který obhájí svůj loňský triumf ? Nebo si trůn vezme zpátky Barcelona ? A co ostatní celky, včetně Manchesteru City nebo Bayernu, jak těm se povede ?

Ačkoliv je ještě možná brzy na to, snažit se rozluštit tajenku, kdo letos ovládne nejprestižnější klubovou soutěž kontinentu, pojďme se alespoň podívat a představit si celky, které mají největší šanci uspět. Jako první je na řadě Real Madrid, jenž v posledních třech letech dokázal Ligu mistrů vyhrát hned dvakrát. Přes všechny své úspěchy, a že jich samozřejmě není málo, však letos za největšího favorita považován není. Vliv na to nejspíše můžou mít výkony v domácí soutěži, kde bílý balet vyhrát titul naposledy v ročníku 2011/2012. Ačkoliv je Liga mistrů jiná soutěž s odlišným formátem, nelze než souhlasit s tím, že Real je až třetí největší favorit tohoto ročníku. Toto domnění jistě posílil i výkon v prvním utkání, ve kterém se madridští hráči trápili a výhru 2:1 nad Sportingem Lisabon si vybojovali až v nastaveném čase. Jistě, jedná se o první zápas nového ročníku soutěže, přesto je to však výstražné světlo, které nelze přehlédnout.

Za největšího favorita soutěže, jako již tradičně dalo by se říci, je považována Barcelona. Španělský celek vedený fenomenálním útokem Messi, Suaréz, Neymar si naopak v prvním duelu nového ročníku s chutí zastřílel a na vlastním hřišti znemožnil Celtic sedmi góly. Především obrovská útočná síla, navíc kvalitní hráči na lavičce, kteří jsou schopni zasáhnout do hry v průběhu zápasu a nasměrovat vítězným směrem, jsou prvky, které, alespoň podle sázkových kanceláří, Barcelonu předurčují k triumfu. V neposlední řadě tento tip podporují také kvalitní výkonu v domácí soutěži a jeden z nejlepších koučů na lavičce.

Jestliže jsem zmínil, že Real Madrid je až třetí největší favorit tohoto ročníku, mezi ním a Barcelonou si své místo urval bavorský Bayern. Celek, jenž dokázal před několika lety také triumfovat, ovšem pod vedení Pep Guardioli se jim příliš nevedlo. Nyní s novým trenérem, Carlem Ancelottim a několika novými posilami se Bayern probít zpět na vrchol. Pokud si myslíte, že to dokáží, lze na to vsadit v kurzu 4,50, který nám sázkové kanceláře nabízejí.

Tři největší favorité jsou představeni, ale neznamená to, že právě mezi nimi bude vítěz. V záloze jsou totiž další celky, které touží zvednout pohár pro vítěze. Mezi nimi jsou například Manchester City, nově vedený úspěšným Guardiolou, kterému netrvalo dlouho a vryl Citizens svůj fotbalový rukopis, tedy hru s maximálním držení míče. Podceňovat nelze ani PSG, i bez Zlatana se pořád jedná o silný celek s mnoho zkušenostmi. Již trochu ve stínu pak zůstávají Arsenal nebo Dortmund. Ne přímo favorit, ale rozhodně jeden z nejsledovanějších týmů bude Leicester City, překvapivý vítěz anglické ligy, jenž si v milionářské lize mistrů zahraje letos vůbec poprvé. Pokud si na předpověď celkového vítěze netroufáte, můžete sázet live třeba i jen jednotlivé zápasy Ligy mistrů.

Autor: Luboš Řepa

Recenze sázkové kanceláře Marathonbet

marathonbet logo

Dnes se blíže podíváme na známou sázkovou kancelář Marathonbet. Že se jedná o velkou společnost jistě napoví fakt, že právě Marathonbet je oficiálním partnerem Manchesteru United pro sportovní sázení.

Sázková kancelář Marathonbet působí na trhu už více než deset let. Za tuto dobu si získala silné postavení, a to především díky vysokým kurzům, které nabízí. Právě výše kurzů je to, co dělá Marathonbet tak dobrou sázkovou kanceláří. U některých sázkových příležitostí dokonce dává záruku nejvyššího kurzu na trhu dostupného. Tento klad je navíc velmi dobře kombinován s nabídkou, která je více než široká. Kromě nabídky sportů, jako fotbal, hokej nebo tenis, nabízí Marathonbet i speciální sázky na různé společenské události. A opět ve velmi lákavých kurzech.

Marathonbet – bonus 100% – registrace »

Vysoké kurzy jsou jistě na místě, jelikož tato společnost, alespoň pro sázkaře z České republiky, nenabízí žádný vstupní bonus. Tento nedostatek je nahrazen funkcí Advancedbet. Tato funkce vám umožní si nejprve vsadit za své peníze a poté můžete přidávat další sázky i bez dostatku finančních prostředků na vašem herním účtě, za které sázková kancelář přebere riziko ztráty při prohře, neboli vám promine výši vkladu. Samozřejmě má tato funkce jisté omezení co se týče výše vkladu, ale při nejmenším je to příjemná kompenzace za chybějící vstupní bonus.

Marathonbet stejně jako již drtivá většina sázkových kanceláří podporuje převody peněz přes internetové peněženky Skrill nebo Neteller. Je kompletně lokalizována pro české prostředí a uživatelům nabízí i mobilní aplikaci, jenž jde spustit na všech platformách. Kromě klasického sportovního sázení nabízí také online kasino, kde si můžete zahrát například poker.

Pokud zájemce o něco nového nevyděsí, že Marathonbet nenabízí jako jedna z mála sázkovek na trhu vstupní bonus a přesto se zde zaregistruje, jistě nebude litovat. Vysoké kurzy a široká nabídka spolu s doplňkovým bonusem v podobě funkce Advancedbet vás jistě zanedlouho přesvědčí, že se jedná o jednu z nejlepších sázkových kanceláří na trhu.

Marathonbet je i přes svojí strohost a na první pohled jednoduchý vzhled velice dobrou a kvalitní sázkovou kanceláří. Jejich kurzy patří mezi ty nejlepší a nejvyšší, často se výhry u této sázkovkyp ohybujou ve vyšší hodnotě než u jiných konkurenčních bookmakerů – a to dokonce až o závratných 20% !

Určitě je dobré si tuto sázkovou kancelář vyzkoušet. Fakt, že Mararthonbet je hlavním sázkovým partnerem pro Manchester United, jednoho z nejslavnějších klubů planety, je nejlepší zárukou toho, že zde budete obslouženi k plné spokojenosti na té nejvyšší možné úrovni. Doporučujeme rozhodně vyzkoušet!

Život profesionálního sázkaře (2.díl)

V tomto díle se zaměříme na nevýhody života profesionálního sázkaře. V předešlém díle jsme se dozvěděli, jaké klady tento život nabízí. Ovšem je třeba se na to podívat i z opačného úhlu. Jaké nevýhody tedy tato profese skýtá ?

Velmi důležitá a zároveň finančně náročné je základní kapitál, tedy bankroll. Ten musí být poměrně vysoký, jelikož ať se snažíte jak chcete, v životě sázkaře prostě proherní série přijít musí, a vy musíte mít dostatečně velký bankroll, abyste tuto sérii překonali. Zároveň musíte mít dostatečně velký kapitál na to, abyste mohli podávat sázky, které vám vynesou slušný měsíční příjem. Pokud se totiž tipér chce sázením skutečně živit, nemůže sázet za pár stovek či sumy ještě menší. To s sebou nese samozřejmě určitou náročnost na finance.

Jak jsem již naznačil v díle předchozím, další nevýhodou může být, že váš příjem nebude stálý a fixní. Samozřejmě, sázkař si může dát za cíl vyhrát určitý obnos peněz měsíčně, ale bohužel ne vždy toho musí dosáhnout. Navíc v období, kdy končí fotbalové a hokejové ligy nabídky sázkových kanceláří zrovna nepřetékají příležitostmi, na co vsadit. Zde samozřejmě záleží na preferencích jednotlivých sázkařů a také na tom, na jaký sport sází a jakému sportu rozumí. Každopádně s faktem, že váš příjem nemusí být pravidelný, je třeba se smířit dříve, než se do tohoto odvětví pustíte.

Další nevýhoda se sázením až tolik nesouvisí, přesto je velmi podstatná. V případě, že se vydáte na dráhu profesionálního sázkaře pouze vy sám, počítejte s tím, že váš život může být dosti osamělý. V klasické práci se setkáváte každý den s lidmi, kolektivem, ale v tomto případě to tak není. Pracujete pouze vy sami. Což, jak už bylo zmíněno, nese výhody v tom, že si určujete místo, čas i délku své pracovní doby, ovšem kolektiv vám nikdo nenahradí. Pokud jste však spíše introvertně založené typy, nebudete to pro vás tak velká překážka jako pro sázkaře, kteří kolem sebe potřebují lidi.

Poslední nevýhodou je jednání sázkových kanceláří. Ty si totiž své klienty velmi dobře hlídají a pokud budete dlouhodobě na sázení vydělávat, může se stát, že vám sázkovky začnou dávat limity na sázky nebo vám účet rovnou zruší. Toto jednání by však nastat nemělo u prověřených sázkových kanceláří, jako jsou například Fortuna nebo Unibet. Další alternativou potom může být sázet u zahraničních sázkových kanceláří, ale jakékoliv takovéto odchylky od původního plánu jsou náročné na čas i peníze.

Život sportovního sázkaře tedy rozhodně není jednoduchý a tak růžový, jak si mnozí představují. Záleží na každém, zda-li výhody převýší nevýhody a na tuto dráhu se pokusí vydat.

Život profesionálního sázkaře (1.díl)

V prvním dílu našeho miniseriálu se zaměříme především na výhody života profesionálního sázkaře.

Největší výhodou a zároveň tou nejlákavější představou, je jistě fakt, že si každý profesionální sázkař sám určuje svou pracovní dobu. V klasickém zaměstnání to je v podstatě nemyslitelné a právě především proto je představa profesionálního sázkaře tak lákavá. Ale ačkoliv tuto možnost tipér má, rozhodně by ji neměl zneužívat a měl by mít dobré sebeovládání, přeci jen se v času, který různým analýzám a zjišťování informací věnuje, odrazí i jeho budoucí zisk. Každopádně tedy vlastní time managment zvolit jako největší lákadlo života profesionálního sázkaře.

Spousta lidí má ve své práci nepříjemného šéfe či nadřízeného, který mu zrovna nepadl do oka. Ani toto však u profesionálního sázení nehrozí. Sami si zvolíte, kdy a jak budete pracovat. Nebudete mít nikoho za patami, který by upozorňoval na vaše chyby nebo vám za ně nadával. S tím samozřejmě také souvisí fakt, že si můžete vzít volnou, kdykoliv to uznáte za vhodné. Riziko, že by vám snad z práce někdo zavolal v tu nejnevhodnější dobu je pochopitelně tedy také nulové.

Další výhodou je skutečnost, že můžete pracovat téměř odkudkoliv. Jediná podmínka je samozřejmě připojení na internet. A tak můžete nerušeně pracovat ať už jste doma nebo někde v zahraničí na dovolené. Čas, který chcete pracovat například na dovolené si navíc opět můžete regulovat vy sami. Kromě toho navíc nemáte fixní mzdu. Což na jednu stranu může být nevýhoda v tom, že minimálně nějaké peníze nemáte měsíčně jisté, ovšem lze to brát i z druhé stránky, nemáte ani žádný strop. Takže v případě, že budete opravdu pečlivý můžou vaše měsíční zisky jít i do desítek tisíců. Záleží také na tom, jak kvalitní sázkovou kancelář s jak vysokými kurzy si vyberete.

Ačkoliv se na první pohled může zdát, že život profesionálního sázkaře je snový, tyto představy jsou poměrně dost idealizované. Ovšem výše zmíněné výhody tomuto druhu obživy upřít nelze. Nejdůležitější ovšem stále zůstává dobrá sebekontrola a sebereflexe. Samozřejmě, lze pracovat v kteroukoliv hodinu a lze si zvolit pracovní dobu jakou chcete, to ovšem ale neznamená, že budete pracovat méně. Život profesionálního sázkaře se všemi výhodami, které tento životní styl nabízí, je především o zodpovědnosti. Bez té se z váz profesionální sázkař nikdy stát nemůže.

V druhém díle se podíváme na opačný břeh života profesionálního sázkaře, tedy na jeho nevýhody.

Autor: Luboš Řepa