Category Archives: Sázení

Rozpisové sázení

Kurzové sázení podle schémat má několik nepopiratelných výhod a rozhodně nejde o žádné složité postupy. V první řadě je oproti jiným kombinačním metodám levnější. Sázkové kanceláře totiž nabízejí různé kombinátory, které však berou větší část vkladu a potencionální zisk se tak snižuje.

Další výhodou rozpisu je vlastní systém, který si může každý sázkař podle svých zkušeností vyvinout. V čem to spočívá rozpisové sázení není nic komplikované. Právě naopak, jedná se o ten nejprimitivnější způsob kombinace sázek. Rozpis se soustředí na několik setkání a kombinuje je možné výsledky. Sázkař si tak jistým způsobem zajišťuje výhru alespoň při určité situaci a snaží se snížit pravděpodobnost nepříjemné prohry.

Využívá tzv. aku sázku, která násobí kurzy mezi sebou a podle toho se vyplácí výhra. Při tvorbě vlastního rozpisových systému si tedy musí sázkař dávat pozor hlavně na velikost kurzů a počet tiketů, aby jeho jakákoliv výhra stále byla zisková. Pro začátek je však lepší využít některý zaběhnutý způsob, který dobře poslouží i pro pochopení celého systému. Rozpisové sázení můžeme doporučit méně zkušeným sázkařům, kteří chtějí minimalizovat své ztráty a zkusit být v plusu i kdyby nešlo vše přesně podle představ.

Internetové sázení

Dnešní doba umožňuje bez problémů vypisovat sázky a rychle je přijímat přes internetové sázení. Atraktivní internetové sázení si lidé rychle oblíbili a jeho příznivců stále přibývá.

Dnes už jsou proto i live sázky neodmyslitelnou součástí nabídky většiny internetových sázkových kanceláří, které se předhánějí v počtu zápasů, na které se dá sázet, iv co nejzajímavějších sázkách na ně. A aby toho nebylo málo, některé společnosti vám sázení přes internet rovnou nabídnou i živé video ve velmi slušné kvalitě, abyste při sázení “nekupovali zajíce v pytli”. Internetové sázení se začalo více rozšiřovat v roce 1998 av současnosti jeho popularita nadále roste.

Sázení přes internet přináší ve srovnání se sázením v kamenných pobočkách sázkových kanceláří samé výhody! Ve většině případů je sázení online bez manipulačních poplatků, přičemž největší výhoda internetového sázení spočívá ve vybrání nejvyššího kurzu! Sázení na nejvyšší kurzy vám umožňuje maximalizovat zisk.

Pokud jste úplný začátečník, doporučujeme přečíst jak začít sázet na internetu, kde je rozdělená krok za krokem jak začít sázet online. Každá sázková kancelář jako například Unibet či Bet-at-Home nabízí různé možnosti sestavení tiketů.

O druzích sázek se dočtete na stránce formy sázek – tikety. Při tipování na internetu se můžete setkat s různými pojmy, které jste ještě neslyšeli nebo neviděli. Z toho důvodu doporučujeme přečíst slovník sázkařů, který vám objasní množství pojmů používaných v online sázení.

Internetové sázení má další výhodu v dostupnosti – dnes si můžete vsadit kdekoliv a kdykoliv, dokonce i během cesty do práce či z práce. Nemusíte navíc hledat žádné pobočky nebo vytáhnout paty z domu během nepříznivého počasí.

Live sázení – sázení živě

Dnešní sázkové kanceláře nabízejí i možnost “sázení živě” nebo také “live sázení”, tedy sázení během probíhajícího zápasu. Sázkové kanceláře upravují nabízené kurzy podle vývoje zápasu a vy se tak můžete v průběhu zápasu rozhodnout, na koho si vsadit.

Live sázky se tak staly velmi často využívanou a populární formou sázení na celém světě. Sázky naživo sázkařům lepší kontrolu nad sázkami, ale vyžadují také rychlé a správné rozhodování. Určitě nedoporučujeme sázet živě sázejícím, kteří s sázením teprve začínají.

Skvělou věcí na live sázení je to, že můžete své tipy přizpůsobit vzhledem k aktuálnímu skóre a samotnému vývoji zápasu. Řekněme například, že chcete vsadit na fotbalový zápas mezi Manchesterem United a Slovanem Bratislava. United je velkým favoritem a také podle vás pravděpodobně zvítězí. Tomu odpovídá i nízký kurz. Co se však stane, pokud outsider v úvodu zápasu nečekaně střelí rychlý gól?

Protože United jako velký favorit prohrává, kurz něj tak logicky o trochu vzrostl. Vy však stále věříte, že je v jejich silách zápas otočit a tak vsadíte na United, tentokrát už s ale vyšším kurzem jako na začátku utkání. Ne vždy se vše vyvíjí podle vašich představ a mnohdy až samotný průběh zápasu ukáže, kdo má jaké šance na úspěch. Také je důležité zůstat disciplinovaní a zbytečně nepodléhat emocím.

Mezi populární live sázky na Bet 365 a William Hill patří sázky uzavřené před koncem zápasu, když favorizované mužstvo remizuje příp. prohrává. Při takových stavech můžete sázet za velmi výhodný kurz či ještě padne gól nebo vsadit na favorita. V průběhu důležitých situací však (např. Pokutový kop, červená karta) není možné podat live sázku (kurzy musí bookmaker nejprve upravit).