Category Archives: Sázení

Sázení po internetu – sázení přes internet

Dávno jsou pryč doby, kdy tipy pro sázkaře vypisovaly jen kamenné sázkové kanceláře. Fenoménem dneška je sázení online přes internet. Naučte se jak na sázení na internetu a získáte skvělou výhodu.

Jednak je to pro sázkaře pohodlnější a rychlejší, jednak také odpadá povinnost zbytečně platit manipulační poplatek, který dnes v kamenných pobočkách činí nejčastěji až 5% ze vsazené částky. Navíc když využíváte internetové sázení bonus vás určitě nemine.

Než začnete sázet přes internet v online sázkových kancelářích, seznamte se se samotným principem sázení. Sázení přes internet v sázkových kancelářích av kamenných sázkových kanceláří je stejné, až na pár rozdílů. Sázení po internetu spočívá v tom, že si vyberete z nabídky sportovních utkání určité zápasy, při kterých si myslíte / víte, jak dopadnou.

Pak si vsadíte (kliknutím myši) na vámi předpokládaný výsledky zápasů a čekáte, jak dané zápasy dopadnou. Pokud váš tip vyjde, vyhráváte a vyhrané peníze jsou připsány na váš účet například v Bet-at-home. Při sázení po internetu je nejdůležitější výběr sázkové kanceláře.

Protože vám chceme cestu k sázení usnadnit, už jsme vybrali online sázkové kanceláře, o kterých jsme přesvědčeni, že převyšují nad ostatními online kancelářemi na internetu. Pokud jste si již vybrali sázkovou kancelář a chcete začít aktivně sázet přes internet, pak se v dané kanceláři prostě registrujte (více o jednotlivých sázkových kancelářích) a vložte peníze na svůj vytvořený účet (dostanete většinou slušný bonus).

Jak na to online sázení? Každá z prezentovaných online sázkových kanceláří má přizpůsobeny internetové stránky tak, aby byly co nejpřehlednější. Proto se nebojte, že se v nich zamotáte. Dokonce některé sázkové kanceláře nabízejí animovaného průvodce vaší první sázky.

Tipy na sázení

Základem sportovních tipů není nějaké štěstí nebo náhoda, ale znalosti sázejícího. Tipy na sázení jsou velmi bohaté v každém sportu – ve fotbale, hokeji, tenise či basketbalu. Nabídka je dnes opravdu široká, proto není problém tipnout si třeba výsledek kulečníku, vodního póla nebo lakros.

Pokud máte dobrý sázkový tip, neváhejte ho zúročit. Doporučujeme ale nepouštět se do mnoha sportovních odvětví a raději si vybrat to, kterému opravdu rozumíte. A když to bude nějaký malý sport, je možné, že v něm můžete mít daleko lepší znalosti než bookmaker, který na zápas kurzy vypisuje.

Vyvarujte se také sázení zbytečně velkého počtu zápasů na jeden tiket. Čím více jich je, tím větší je pravděpodobnost, že některý z nich nevyjde, přestože by se před začátkem všechny jevily jako tutovky. Raději si zřiďte účty ve více společnostech jako jsou William Hill, Bet365 nebo Unibet pořádně prostudujte jejich nabídky a vyberte ty opravdu nejlepší kurzy, které jsou na trhu.

Pokud se chcete ujistit v své volbě, vyhledejte tipy na sázení i na internetu, kde je jejich skutečně dostatek a podělte se o ně is ostatními Sázejícími. Tipy na sázení však poskytují i ​​různý jednotlivci – někteří zdarma, někteří za peníze. Zvlášť placené tipy na sázení mohou být nebezpečné, protože je mnoho případů, kdy byly sázející podvedeni. Neplaťte žádný poplatek předem a bude skutečně obezřetný při uzavírání a placení jakýchkoliv členských poplatků.

Doporučujeme jít raději vlastní cestou sázení a případně své sportovní tipy probírat se svými známými, kteří sdílejí spolu s vámi podobnou zálibu.

Sportovní sázení a sázky

Již v roce 1566 založila královna Alžběta I. první britskou loterii a už na začátku 20. století bylo zcela běžné, že vedle každé koňské dráhy měla své místo i sběrna sázek! Sázková kancelář jako taková tedy není objevem 20. století! Sportovní sázení zažívá svůj boom i dnes a stejně jako předtím představuje vzrušující zábavu pro lidi z celého světa.

Rostoucí vliv internetu umožňuje navíc oslovit širokou veřejnost a většina tradičních bookmakerů to využívá ve svůj prospěch. Během několika málo let se na internetu objevila celá řada online poskytovatelů sázek a každý z nich se snaží své potencionální zákazníky nalákat atraktivní nabídkou bonusů a speciálních akcí. Je tedy přirozené, že člověk, při stále rostoucím počtu bookmakerů a sázkových kanceláří, snadno ztrácí přehled a pro milovníky sázení je stále obtížnější, najít pro sebe toho správného poskytovatele sázek!

Předtím, než propadnete při hledání těch nejlepších sportovních sázek totálnímu zoufalství, podívejte se na přehled těch nejpopulárnějších a nejférovější bookmakerů a sázkových burz, které Vám přinášíme. Sportovní sázení a sázky online jsou v dnešní době oblíbené i díky snadnému přístupu, kdy můžete sázet přímo z Vašeho domova.

Pro začátečníky určitě doporučujeme ověřenou klasiku v podobě Bet365 nebo společnosti Unibet, které přinášejí nespočet sázek. Věnovat se sázení není příliš složité, stačí občas sledovat svůj oblíbený sportovní tým, případně tenisového hráče a pak jen správně předpovědět výsledek utkání. Samozřejmě sportovní sázení nemusí automaticky znamenat, že se stanete za rok milionáři.

Potřebujete se naučit ovládat své emoce, nepodléhat unáhleným rozhodnutím a zvolit si správný “finanční management”. Sportovní sázky příliš nekombinujte a doporučujeme podávat spíše sólo zápasy.

Chcete li se dozvedět více třeba o sázení na fotbal, můžete si přečíst článek o fotbalových sázkách.

Sázení na fotbal

Fotbalové zápasy sledují každý víkend miliony diváků po celém světě. Ať už přímo na stadionech nebo prostřednictvím televizních přenosů. Fotbal je nejpopulárnějším sportem na světě a proto i sázení na fotbal z hlediska obratu vysoce převyšuje kurzové sázky na jakýkoliv jiný sport.

Fotbalové sázky obsahuje většina tiketů iv našich končinách, též v nabídkách online sázkových kanceláří tvoří sázení na fotbal nejpočetnější položku, takže sázkaři mají rozhodně z čeho vybírat. Klasické Moneyline sázky jsou navíc doplněny handicapový sázkami, sázkami na počet gólů, střelce gólu a dalšími vychytávkami. Jak ale na sázení na fotbal vyzrát a vyhrávat?

Ideální návod samozřejmě neexistuje a každý sázkař si po jisté době vybuduje svůj vlastní systém. Stejně jako u ostatních sportů by však i při fotbalových sázkách mělo platit, že budete sázet jen to, čemu opravdu rozumíte. Správnou cestou je tak vybrat si jednu nebo několik málo ligových soutěží, nejlépe nějaké méně známé, týden co týden si o nich shánět informace, a až na jejich základě pak vsadit. Sázková kancelář Bet365 patří k jedné z nejoblíbenějších a nejlépe hodnocených sázkových kanceláří, a to zejména díky excelentní nabídce sportů a sportovních lig a také z důvodu velmi slušných sázkových kurzů.

V kurzové nabídce Bet365 najdete téměř všechny evropské fotbalové soutěže spolu se soutěžemi v Latinské Americe nebo Asii. Také nabídka sázkových možností je skvělá a tak si i v české Fortuna lize můžete kromě základních sázek zahrnujících 1X2, sázek typu Více / Méně, sázek na přesné skóre nebo konečný výsledek vsadit i na asijské handicapy nebo velké množství speciálních sázek. Sázení na fotbal je skutečně velmi oblíbené z důvodů, které jsme popsali výše a ruku na srdce – nebaví Vás sledovat Váš oblíbený klub o to víc, když se můžete těšit z výhry společně s nimi?