10bet

10bet

Sázková kancelář 10Bet poskytuje své služby od roku 2003 a je zajímavá pro širokou nabídku asijských handicapů. 10bet přináší zákazníkům nadprůměrně vysoké kurzy a dobré limity. Obecně patří sázková kancelář 10Bet k těm lepším kancelářím, ale třeba být opatrný při netypických vyhodnocována live sázek.

Vhodné sporty k sázce
Sázková kancelář 10Bet nabízí velkou škálu sportů na které je možné vsadit. Uvidíte jejich uvedené v sázkové nabídce a jedním kliknutím se Vám zobrazí všechny možnosti sázek na všechny ligy a soutěže. 10Bet nabízí všechny ligy, které byste očekávali od přední sázkové kanceláře specializující se na fotbal, tenis, basketbal nemluvě o celé řadě nižších a často i nepříliš přehledných soutěží.

Možnosti sázení na 10 bet
Kancelář vám nabízí všechny možnosti sázek, které byste očekávali od prominentního bookmakera. 10Bet je tradičně silný v handicapech a UNDER / OVER sázkách. Zjistíte, že převážně ve fotbalových sázkách uspokojí 10Bet Vaše potřeby a excelentní je také v kurzech na sázky na výsledek v poločase. Dále nabízí 10Bet jeden z nejlepších výběrů live sázek – sázek v průběhu utkání. BET 10 tvrdí, že nabízí každoročně více než 4000 live zápasů napříč celým světem. Specialitou je možnost sázek na poločas během zápasu, to není u konkurence vůbec pravidlem. Dalším typickou charakteristikou 10bet.com je jejich ochota přijímat vysoké sázky. Sázková kancelář je ochotna přijímat sázky ve výši 6 500 dolarů na běžné účty a až 13 000 dolarů na validovány účty. Pro validaci (potvrzení identity) musíte na 10bet zaslat e-mailem kopii svého občanského průkazu.

Vklady a výběry
10Bet nabízí všechny metody vkladu, které byste očekávali. Můžete vložit peníze bankovním převodem, on-line pomocí peněženek Skrill a Neteller, stejně jako platebními kartami. Před čerpání prostředků z vašeho účtu 10Bet, budete muset splnit určité požadavky na bezpečnost (ověření identity). Pak můžete vybírat přes bankovní převod, Skrill nebo Neteller, stejně jako přes debetní karty. Sázková kancelář nabízí jedny z nejflexibilnějších výběrů na současném trhu.

Registrace na 10 bet
Registrace na 10Bet je jednoduchý a snadný proces. Budete požádáni o základní osobní údaje, a pokud se vyskytnou náhodou nějaké problémy, online podpora je v sázkové kanceláři na perfektní úrovni, což mohu z vlastní zkušenosti potvrdit.

Ochotna online podpora když máte problémy
10Bet nabízí řadu pomocných funkcí, včetně konzultací na sázení handicapů, podrobná nápověda FAQ pokrývá celé spektrum otázek, které můžete mít při použití jakékoliv části 10Bet webové stránky, nemluvě o počtu kontaktních metod, včetně live chatu, telefonu, e-mailu, či vaší oblíbené sociální sítě. Pokud budete pomoc skutečně potřebovat, je k dispozici v angličtině.

Rate the review